2737
2739
عنوان

چقد امشب از خونوادم فحش خوردم

701 بازدید | 29 پست

من یک ماهه پیش فهمیدم ناخواسته حاملم و اشتباه کردم قرص سایتوتک استفاده کردم اونم 10 تا ک بعدش پشیمون شدم خاستم نگه دارم دکتر گف باید سقط کنی شوهرم منو برد دکتر ک حتی مطب نداشت دکتره بدونه بی‌حسی یا بی هوشی کورتاژم کرد کلی عذابو درد کشیدم بعدم ک اومدم خونه هیچکس خبر نداش مجبورم کرد یک ساعت بعد از کورتاژ برم افطاری خونه مامانش بعدم دوروز منو آورد خونه مامانم ک یکم جیگر یا گوشت نخرید ک من تقویت شم کلیم بعدش عذابم داد امشبم زنداداشاش خبر کشی کردن انداختن گردنه من ک شوهرم برداش گف تو عاشق همین کارایی خوشت میاد درصورتی ک من روحممم خبر نداش از حرفای اونا خونوادمم داغ کردن با شوهرم کلی سرم سروصدا کردن منم کلی گریه کردم 😔شوهرم خوشحال بود منم اعصابم خورد شد بهشون گفتم بسه من تازه بچه سقط کردم از همه لحاظ تحت فشارم گفتم این نامردی داره ب حق من میکنه ولی خونوادم گوش نکردن اصن ب حرفام تا جایی ک تونستن داد زدن فحش دادن شوهرمم خوشحال گذاش رف من موندمو یه کوته غم چقد بی از آدمابدشنانسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشکال نداره دیگه کاریه ک شده 

فقط این ادم ارزش نداره ازش بچه داشته باشی فعلا 

بیشتر فک کن..ریسک نکن دوباره 

ادم انقد بی فکر اخه..جون خودتو ب خطر انداختی 

خدا بهت رحم کرد

وااااا🙁 
2740