2726
عنوان

چقد امشب از خونوادم فحش خوردم

701 بازدید | 29 پست

من یک ماهه پیش فهمیدم ناخواسته حاملم و اشتباه کردم قرص سایتوتک استفاده کردم اونم 10 تا ک بعدش پشیمون شدم خاستم نگه دارم دکتر گف باید سقط کنی شوهرم منو برد دکتر ک حتی مطب نداشت دکتره بدونه بی‌حسی یا بی هوشی کورتاژم کرد کلی عذابو درد کشیدم بعدم ک اومدم خونه هیچکس خبر نداش مجبورم کرد یک ساعت بعد از کورتاژ برم افطاری خونه مامانش بعدم دوروز منو آورد خونه مامانم ک یکم جیگر یا گوشت نخرید ک من تقویت شم کلیم بعدش عذابم داد امشبم زنداداشاش خبر کشی کردن انداختن گردنه من ک شوهرم برداش گف تو عاشق همین کارایی خوشت میاد درصورتی ک من روحممم خبر نداش از حرفای اونا خونوادمم داغ کردن با شوهرم کلی سرم سروصدا کردن منم کلی گریه کردم 😔شوهرم خوشحال بود منم اعصابم خورد شد بهشون گفتم بسه من تازه بچه سقط کردم از همه لحاظ تحت فشارم گفتم این نامردی داره ب حق من میکنه ولی خونوادم گوش نکردن اصن ب حرفام تا جایی ک تونستن داد زدن فحش دادن شوهرمم خوشحال گذاش رف من موندمو یه کوته غم چقد بی از آدمابدشنانسن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اشکال نداره دیگه کاریه ک شده 

فقط این ادم ارزش نداره ازش بچه داشته باشی فعلا 

بیشتر فک کن..ریسک نکن دوباره 

ادم انقد بی فکر اخه..جون خودتو ب خطر انداختی 

خدا بهت رحم کرد

وااااا🙁 
2706