2733
2739
عنوان

نظرتون راجب قیافه من چیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8582 بازدید | 611 پست
منم بزارم  البته پروفایلم هست

دوست دارم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو بیرون یقه لباست بازه بعد واسه ما سانسور میکنی نامرد😤😑

🤣🤣🤣نه بابا بیا واست توخصوصی بفرستم یقه بازمو🤦‍♀️🤦‍♀️جلو درمون بود بخاطر همین یقم باز بود🥴

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹
2731
واقعانظراونایی ک میگن عکس خودم نبودبرام مهم نیست چون بقیه دوستانی نی سایتی قبلاعکسمودیدن خخخخ

دوباره بذار

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2740
مگه بیرون همین جوری نیستی؟!

نه عزیزم جلو در خونمون فقط اینجوری بود

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹
جیگرتو💜💜💜

😍😍😍

واقعانظراونایی ک میگن عکس خودم نبودبرام مهم نیست چون بقیه دوستانی نی سایتی قبلاعکسمودیدن خخخخ

نمیزاری؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706