2737
2734
عنوان

نظرتون راجب قیافه من چیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8581 بازدید | 611 پست
میشه اسم منو سرچ کنی..خیلی مهمه تو رو خدا

عزیزم سرچ کردم چند تایی عکس اومد ببین اینا برات آشناست ؟ نتونستم از همش اسکرین بگیرم ، نگران نباش البته خانوما میگن اگه پاک کنی ایشالله تو گوگل نمیمونه 

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور سرچ میکنی

نام کاربری و توی گوگل سرچ میکنم 

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
2728
2740
عزیزم سرچ کردم چند تایی عکس اومد ببین اینا برات آشناست ؟ نتونستم از همش اسکرین بگیرم ، نگران نباش ال ...

ممنون خانومی..جز اون عکس کاربری..هیچکدوم مال من نیس..دستت درد نکنه باز

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
ممنون خانومی..جز اون عکس کاربری..هیچکدوم مال من نیس..دستت درد نکنه باز

خواهش میکنم عزیز 🌹