2733
2734
عنوان

من با اين شرايط خوبى كه دارم چرا مجردم اخه؟😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 96 پست
راستی ب مامانت بگو حتما تو جمع ها ی زنانه یه جور غیر مستقیم بگه که خواستگار قبول میکنی

اتفاقا همه اشناها و دوستا كسى اگه دختره خوب ميخواد منو معرفى ميكنن و چقدر تعريف ميكنن بدون اينكه ما بگيم

ولى اونا اصلا شرايطشون خوب نيست

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فقط زود بيا تا از بى شوهرى نمردم😂😂😂❤️

والا مورد اوکازیون که میگن شمایید😂

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂
برم خواستگارى يعنى؟

باهاش قرار بزار بعد بهش حرف دلتو بزن بخدا عشق خیلی مقدسه حتی اگ جواب منفی بهت بده ولی مطمئن میشی و تو حسرت نمیمونی که روزی با خودت بگی کاش میگفتم.

والا منم شرایطم مثل توس تازه من دانشجوی دکترام تهران سیییییی سالمم هست راهی پیدا کردی تو رو خوودا ...

ماها خيلى بى عرضه ايم

شما كه دانشجويى بچسب به يكى ولش نكن

كارِ خدا نشد نداره😍🤲