2733
2739
عنوان

من با اين شرايط خوبى كه دارم چرا مجردم اخه؟😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 981 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خودت برو با پسرا دوست شو من اگه دانشگاه تموم نشده بود تازه فهميدم بايد چيكارميكردم

مشکل ما دخترا همینه تازه دانشگاه که تموم میشه می فهمیم باید چکار میکردیم چقدر از بقیه عقب بودیم😂😂🤭

من که زمانی دانشگاه میرفتم کلید کرده بودم روی یک نفر که فقط همین الان میفهمم چقدر خنگ بودم😒

2731

باید دیده بشی تو جمع ها عروسی ها ختم ها🙂

ی خاله داشتم تو زیبایی تک بود تو فامیل و خواستگار فراوون یکسره دنبال فرصت بود ک بیرون باشه ی خاله هم داشتم بزرگتر ازاون بود زیباتر و تپل و سفیییید ولی ب اندازه ی کوچیکه زرنگ نبود و اهل بیرون نبود اخرشم با اقوامش ازدواج کرد

منم زیاد اهل اینکارا نبودم ولی ی تیکه کلامی داشت...

همیشه میگفت فرض کن اگ امروز بامن فلان جا نیومدی ی خواستگارت رو از دست دادی😂😂 بعدشم چپ چپ نگام میکرد ک جدی بگیرم... من پسرمیدیدم اخم میکردم اون تبسم داشت و گاهی هم لبخند در حد دلبری کوچولو و ب چشم اومدن برا طرف گاهی هم نگاه شیطنت آمیز داشت. زیبا هم بود و جذب میکرد همه رو کلا سنشم کم بود ک عاشق شدو ازدواج کرد بچه دارشد من همچنان مجرد و بااینک شرایطم عالی بود و تک دختر و وضعیت بابام هم خوب و پسر هم سن و سال منم تو اقوام زیاد همش میگفتم چرا کسی نیست پس😕تااینک توصیه هایی ک مجردیش میکرد رو جدی گرفتم و انجام دادم و عاشق شدم... دوبار و هربارم دوطرفه و پسرهای دست نیافتنی اقوام ک بادخالت های اطرافیان ب هیچکدوم نرسیدم😢بدون عشق با شوهرم ازدواج کردم هرچند اون تو زندگی زناشویی نتونست موفق بشه و دوبار جداشد و شانس نیاورد اما درس بزرگی بهم داد بنده خدا راست می گفت من گیج بودم و ب خودم زحمت نمیدادم یکم برا خواستم تلاش کنم حداقل

بااینک زیبا بود ولی خیلی ب خودش اهمیت میداد همیشه بوی خوب میداد و ی آرایش نامحسوس میکرد ک در عین زیباتر شدن اصلا مشخص نبود آرایش داره گاهی هم تو اتاق ارایش میکرد تو حیاط تا کفش بپوشه در بیرون رو باز کنه پاک میکرد ی چیزایی رو🙂 لباس هم همیشه رنگ روشن

گاهی هم براتنوع کلا سرتا پا تیره ک تضاد زیبایی بود مشکی لباس و پوست سفیدش

خیلی هم سروزبون دار بود و تو جمع خیلی زیرکانه با مادربزرگم شوخی میکرد ک از اهالی حاضر تو مجلس هم دلبری کرده باشه ماها هم عاشقش بودیم و هستیم همیشه هم بیخیال دنیا بود و هرکاری دلش میخواست میکرد

هنوزم مجرده اما کلی خواستگار بقول خودش دیگ نمیخواد تو انتخابش اشتباه کنه بااینک یدونه بچه ی بزرگ داره دوبارجدا شده یبار نامزدی رو بهم زد یبارم چن سال بعد عروسیش جداشد از خواستگارهای زیادش تعجب می کنم حتی یک موردی هم داشت قبل عید از اقوامش ک عاشق خالم بود بشددددت اما داییم نزاشت گفت لیاقتت بیشتره و خالم مجبور شد کات کنه

چ پولدارهایی ک براش نمیان و نمیره

شماهم انجام بدین و دعاش کنین تواین سن کم ب خوشبختی برسه همسن خودمه😎۲۳سالشه

مامانم و مادربزرگم باهم باردار بودن مارو😢جفتشونم ناخواسته

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
باید دیده بشی تو جمع ها عروسی ها ختم ها🙂 ی خاله داشتم تو زیبایی تک بود تو فامیل و خواستگار فراوون ...

عزيزم مرسى از توضيحات كاملت

واقعا اينايى كه گفتى درسته و خيلى تاثير داره

بايد سعى كنم انجام بدم

ان شاءالله كه جفتتون خوشبخت بشين

كارِ خدا نشد نداره😍🤲