2733
2734

بچه ها چیکار میکنید اونوقت؟چون از باجناقش بدش میاد اصلا بهمدیگه محل نمیدن قبل اون من دعوتشون کردم نیومدن اینبارم خاهرم برا بچش تولد گرفته الان دعوامون شده نه قبول مسکنه بریم نه میزاره من خودم برم 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه واقعا واقعا نذاره منم بهش میگم حق نداری منو ببری خونه فک و فامیلت. . تمام

بهش بگو تو با باجناقت مشکل داری بمن و خاهرم هییییچ ربطی نداره من میرم تولد خاهرزادم تو نیااصلا

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱

نمیدونم چه اصراریه باجناقا باهم رفت و امد کنن...خودتون خواهرونه برین و بیاین والا

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

بستگی به شوهر آدم داره. اگر شوهر من بود که خودم میرفتم، میگفتم هیچ ربطی به تو نداره....ولی به همه توصیه نمیکنم! یه دفعه دیدی شوهر یه نفر دیوانه بود، جنگ و خونریزی راه انداخت

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

وای مث شوهرمو شوهرابجیم...خیلی بده حسادت میکنن

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2706