2737
2734
عنوان

اگه شوهر شما نزاره برید تولد بچه خاهرتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 28 پست

من شوهرم ا هر کی بدش بیاد نمیرم خونش 

اونم هر از کی من بدم.میاد نمیره خونش 

تو و خواهرت میتونید خونه مامانتون همو ببینیددیا وقتایی ک شوهرش نیس بری 

این نظر منه نریزید سرم ...همیشه پشت شوهرمم و توقع دارم اونم پشتم باشه

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهر شما نرمالتره،شوهر من کادو تولدی ک خواهرم برا بچم خریده بود بدون دلیل از پنجره ماشین پرت کرد بیر ...

یا خدا

بی دلیل نبوده

داشته از حسادت منفجر میشده

بهش میگفی بریز اونجا که میسوزه_ نقل از محمود احمدی نژاد

بمن گف نرو منم نرفتم 😑میخوام چیکار الکی دعوا بندازم

اتفاقا خوب نیس هرچیم بگن بگیم چشم

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2738
اتفاقا خوب نیس هرچیم بگن بگیم چشم

ن خب هرچی نمیگه اخه منم تلافی میکنم خب الکی ک نیست نزاره منم بگم چشم

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
ن خب هرچی نمیگه اخه منم تلافی میکنم خب الکی ک نیست نزاره منم بگم چشم

اره اینکه از یکی بدش بیاد نباید بری درسته...ولی،من کلا شوهرمو خونه ابجیم نمیبرم خودم میرم..

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
اره اینکه از یکی بدش بیاد نباید بری درسته...ولی،من کلا شوهرمو خونه ابجیم نمیبرم خودم میرم..

منم نمیبرم خودم میرم ولی تولد خواهرزادم بود ابجیم زنگ زد دیگه گف نرو یکم بحث کردیم نرفتم ولی گفتم تلافیش درمیارم . بعد خودمم از شوهرخواهرم خوشمـ نمیاد ب شرهرم هعی تیکه میندازه و چرت و پرت میگه هرچی از دهنش دربیاد میگه . 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️