2737
2739
عنوان

کیا فیلر زیرچشم زدن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21405 بازدید | 84 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا دختر عمم لباش و یه سی سی ژل زد ۹۰۰همین یکی دوماه پیش

اخه ژل لب ارزونتره

ژل زیر چشم گرونتره منم پولم نمیرسه یه سی سی بزنم میخوام نیم سی سی بزنم

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!
2742
نمیدونم والا نیم سیسی جواب میده؟

من پیش یه دکتر رفتم گفت گودیت پر میشه

بستگی به گودیش داره

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!

من ۵ روزه فیلر زیر چشم زدم ۱ سی سی ۱۶۰۰ ولی خیلی راضیم. کلا صورت جوونتر میشه و کبودی هم زیاد نداشت البته دکتر به من گفت نیم سی سی دیگه نیاز داری که من نزدم

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
دردش قابل تحمله ، ژوویدرم زدم ۱۰ ماه پیش ۲م احتمالا باید تابستون تمدید کنم. رو اعتماد به نفسم تاثیر ...

دقیقا همون گودی پر بشه عالیه منم زدم

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2738
دردش قابل تحمله ، ژوویدرم زدم ۱۰ ماه پیش ۲م احتمالا باید تابستون تمدید کنم. رو اعتماد به نفسم تاثیر ...

عزیزم کجا فیلر زیر چشم زدی؟ منم زیرچشمم گوده و تیره اصلا صورتمو خسته و غمگین نشون میده انقد بده

دقیقا همون گودی پر بشه عالیه منم زدم

میشه عکس قبل و بعدش رو بزاری ، سایت پیکوفایل اپلود کن چون سایت خرابه البته لطفا 🍃🌹☘

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
نه بابا این قیمتم نیس فک‌کنم سی سی ۹۰۰تومن اینا باشه

عزیز بستگی به ژلی که میزنی داره من دیروز یه سی سی استایلج زدم ۳ میلیون

ژل های چینی ارزون ۸۰۰-۹۰۰ هم بود

نورامیس ۱۶۰۰ بود

بلترو ۲/۵ بود

استایلج ۳ بود

ژل یا نزن یا یه چیز خوب بزن دور چشم حساسه

2706