2737
2734
عنوان

کیا فیلر زیرچشم زدن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21235 بازدید | 84 پست
والا دختر عمم لباش و یه سی سی ژل زد ۹۰۰همین یکی دوماه پیش

ژل لب و‌گونه وزیر چشم فرق دارن

گونه و‌لب رو میشه ژل ارزونم زد اما چشم نه 

ژلی مثل نورامیس ماندگاری و‌حجمش کمه

بلترو حجم بالایی داره

استایلج امریکاییه کیفیت بالایی داره

اخه ژل لب ارزونتره ژل زیر چشم گرونتره منم پولم نمیرسه یه سی سی بزنم میخوام نیم سی سی بزنم

اگر‌میخوای نیم سی سی بزنی بلترو بزن گون نیم سی سیش حجم دهیش اندازه یک سی سی بقیه هست

اما نیم سی سی بقیه برات بی فایدس انگار هیچی نزدی چون نسم سی سی بین دو‌چشمت تقسیم میشه

اول برای من نیم سی سی زد اصلا انگار نه انگار

بعد یه سی سی زد هنوزم‌یه سی سی به نظرم نیاز داره

بستگس داره گودیتم‌چقدره من خیلی گود نبود فکر‌میکردم با یه سی سی حله مشکل اما شاید چند ماه دیگه گوشه بیرونی هم یه سی سی بزنم الان گوشه داخلیو زده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ۵ روزه فیلر زیر چشم زدم ۱ سی سی ۱۶۰۰ ولی خیلی راضیم. کلا صورت جوونتر میشه و کبودی هم زیاد نداشت ا ...

سلام گلم

شما از فیلر زیر چشمتون راضی بودید؟؟؟ ماندگاریش چقد بوذ؟؟ 

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد
2740
نه بابا این قیمتم نیس فک‌کنم سی سی ۹۰۰تومن اینا باشه

ژوویدرم اون موقع هر سی سی ۳ و نیم بود الان هر سیسی پنج تومن برند تا برند فرق میکنه ماندگاری ژویدم ۳سال هست ژل سیسی ۷۵۰ هم هست الان

قد :۱۷۲ ❣️وزن شروع :۸۰ ❣️ هدف اول :۷۵ ❣️ هدف نهایی :۷۰ ❣️تاریخ شروع:۲۵/۱۲/۱۴۰۱
من ۵ روزه فیلر زیر چشم زدم ۱ سی سی ۱۶۰۰ ولی خیلی راضیم. کلا صورت جوونتر میشه و کبودی هم زیاد نداشت ا ...

عزیزم فیلر زیر چشم همون  سی سی برای شما کافی بود؟ترمیم نزدی؟