2752
2734
عنوان

چقدر به مرگ فکر میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 129 پست
عزیییییزم.... چرا اینجوری فکر میکنی مگه قراره برای کس دیکه زندگی کنید؟ شما برای خودتون زندگی میکنی ...

واسه کی واسه خودم کسی ک مثل زندانیه از صب تا شب تو یه خونع منتظر باشی و یه ادم خسته بیاد ک شام بخوره و بخابه فقط ن اسم این زندگی نیس

مامان دوقلو ها
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اون دنیام درست نیست پسرمم کوچیکه از تنهایی و تاریکی و فضای بسته میترسم 

برا همین از مردن میترسم ولی واقعا از دنیا سیرم 

یعنی سیرم کردن ای کاش هر کی مرد اون دنیاش خوب باشه لااقل دلتنگ بچه ش نشه

واسه کی واسه خودم کسی ک مثل زندانیه از صب تا شب تو یه خونع منتظر باشی و یه ادم خسته بیاد ک شام بخوره ...

چرا مثل زندانی؟

مگه شوهرتون اجازه ی بیرون رفتن نمیده؟

خب چی میخواستین توی زندگیتون

میشه بیشتر بدونم ازتون؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2731
من واقعا دیگه نمیتونم مغزم خسته اس دیگه حتی دلم فکر کردنم نمیخاد

خب شما باید یه لحظه همه چیزو بزارید کنار.... نقاط مثبت رو پیدا کنید و در راستاش یک هدف انتخاب کنید و در طی مسیر نقاظ منفی رو درست کنید

ای که دستت می‌رسد کاری کنی،کاری بکن...عمردارد می‌گذرد،دارد اجلسرمیرسد...السلام‌عیلک‌يا‌عقيلة‌العرب

من یه بار خواب میدیدم دارم جون میدم...باورتون نمیشه چ احساس حیرت انگیزی بود...حس بیرون اومدن از یک لباس بود ک سالها ب تنمون بوده... وای چقدر لدت بخش بود

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
من اون دنیام درست نیست پسرمم کوچیکه از تنهایی و تاریکی و فضای بسته میترسم  برا همین از مردن می ...

میتونید خودتون درست کنید فقط 

ای که دستت می‌رسد کاری کنی،کاری بکن...عمردارد می‌گذرد،دارد اجلسرمیرسد...السلام‌عیلک‌يا‌عقيلة‌العرب
چرا مثل زندانی؟ مگه شوهرتون اجازه ی بیرون رفتن نمیده؟ خب چی میخواستین توی زندگیتون میشه بیشتر بدو ...

شوهرم بدهه اجازه ام  فرقی نمیکنه تقربیا تکم خواهرام کوچیکتر فقط با فامیلای شوهر زیاد رفت امد دارم اونام هر روز نمیشه ک پاشی بری خونه یکیشون

مامان دوقلو ها

منم از اعمالم میترسم و گرنه مردن واسه همه هست.شاید هرروز تقریبا بهش فکر کنم ولی اگه بمیرم خیلی نگران دخترم هستم دوست ندارم دست کسی بیفته ک اذیتش کنه حوصلشو داشته باشه بعد از دخترم دلم واسه مامان بابام میسوزه چون یه دختر بیشتر ندارن دق میکنن اگه بمیرم 

من یه بار خواب میدیدم دارم جون میدم...باورتون نمیشه چ احساس حیرت انگیزی بود...حس بیرون اومدن از یک ل ...

بله خب سبکی هست در اون حالت اما اعمال انسان سرنوشت رو مشخص میکنه 

مسیر طولانی باشه یه چیزی معمولا برمیدارن واسه سفر

شما منظورمو درست متوجه نشدید میگم خب که اخرش که باید بمیریم ولی بعضیا میگن زندگی کردن مثل مسافرته حالا که به دنیا اومدی پس از مسیر لذت ببر به جای غر زدن

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
منم از اعمالم میترسم و گرنه مردن واسه همه هست.شاید هرروز تقریبا بهش فکر کنم ولی اگه بمیرم خیلی نگران ...

نگران نباشید خدا مراقب بنده هاشه.... یکی از پیامبران از عزرائیل میپرسه کجا دلت سوخت گفت جون یک زنی رو گرفتم که وسط بیابون بود و تازه زایمان کرده بود و دلم واسه بچه اش سوخت اما جونشو گرفتم....بعد ازش میپرسن تا حالا ترسیدی گفت آره خواستم جون کسی رو بگیرم رفتم پیشش فهمیدم عالم هستش چون نور زیادی داشت وقتی نزدیک شدم فهمیدم همون بچه ای که جون مادرشو وسط بیان گرفتم و ترسیدم لحظه ای

2706