2737
2739
عنوان

چقدر به مرگ فکر میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 129 پست
کل فضای مجازی من همین سایته جای دیگع ای ن عضوم ن چیزی

اینجا ک خیلی وقت میبره

سعی کن همینم نداشته باشی تا یه مدت

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب کسی نمیتونم اعتماد کنم بگم حرفامو یا اوناییم ک هسن فقط سعی در منصرف کردنم دارن

خیلی خوبه ک

ب شرطی ک باعث بشه شما با خدا حرف بزنید و مشکلتون رو بااون درمیون بزارید پیشنهاد میکنم این تاپیک منو بخونید الان میزارم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2731
خیلی خوبه ک ب شرطی ک باعث بشه شما با خدا حرف بزنید و مشکلتون رو بااون درمیون بزارید پیشنهاد میکنم ا ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4356728/خانومایی-ک-دلتون-خیلی-خیلی-گرفته-یه-لحظه-بیاید

حلال بفرمایید اگر بد بیان کردم

نه مشکلی نیست. قصاوتتون براساس اطلاعاتِ خیلی ناقص بود بنابراین برام اهمیتی نداشت. البته به عنوان یاداوری عمومی خوب بود. ممنون

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
نه مشکلی نیست. قصاوتتون براساس اطلاعاتِ خیلی ناقص بود بنابراین برام اهمیتی نداشت. البته به عنوان یاد ...

بنده گفتم که مراقب باشید فقط.....قضاوت نبود 

ای که دستت می‌رسد کاری کنی،کاری بکن...عمردارد می‌گذرد،دارد اجلسرمیرسد...السلام‌عیلک‌يا‌عقيلة‌العرب
2738
کم شمردن گناه بزرگترین گناه خواهر عزیز... هرکس در حد خودش ممکنه بزرگترین گناه رو بکنه

اون رو دیگه خدای من تشخیص میده

من برعکس شما و استارتر عزیز به رحمت خدا امید دارم نه به عذابش  

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
اون رو دیگه خدای من تشخیص میده من برعکس شما و استارتر عزیز به رحمت خدا امید دارم نه به عذابش   ...

خدا مهربانترین مهربانان

و شدید العقاب است!