2737
2739
عنوان

چقدر به مرگ فکر میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 129 پست
زندگیمو بهم میریزه ن ک فکر نکنم حقیقتیه ک هست 

ما باید آماده باشیم اما خیلی کم هستن انسان های آماده 

ای که دستت می‌رسد کاری کنی،کاری بکن...عمردارد می‌گذرد،دارد اجلسرمیرسد...السلام‌عیلک‌يا‌عقيلة‌العرب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی شنیدم بعد از مرگ خیلی خوبه ، دیگه نمیترسم

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2728
من تو بچگی پدرم فوت شد همش ترس از دست دادن همسرم رو دارم واقعا عذاب میکشم باید برم دکتر فک کنم

به این فکر کنید که مرگ پایان زندگی نیست فقط نقل مکانه

ای که دستت می‌رسد کاری کنی،کاری بکن...عمردارد می‌گذرد،دارد اجلسرمیرسد...السلام‌عیلک‌يا‌عقيلة‌العرب

بستگی به اعمالم ن داره 

از کی شنیدید؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2740
بستگی به اعمالم ن داره 

گناهکارم ولی بعد از مرگ میرم پیش خدای خودم😍

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
کافیه مراقبه داشته باشین.... البته ترس از اعمالم ن داشته باشیم خوبه از اون طرف هم امیدوار به رحمت خد ...

یعنی چی

والا من که کلا گناهم

نه نمازی نه روزه ای نه خوبی ای

هیچی هیچی

میدونم خدا هم از من بدش میاد😔

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
از کی شنیدید؟

تجربه کسایی که مردن و دوباره زنده شدن رو خوندم تو همین نی نی سایت

خیلی خیلی زیاد واقعا هیچ انگیزه ای برای زندگی ندارم بخدا اگه مامانم نبود همین الان خودکشی میکردم&nbs ...

پناه بر خدا.... چرا خودکشی؟؟ 

تجربه کسایی که مردن و دوباره زنده شدن رو خوندم تو همین نی نی سایت

اونا فقط مرحله ی اول رو گذروندن به مرحله قبر نرسیدن که تعریف کنن....

یعنی چی والا من که کلا گناهم نه نمازی نه روزه ای نه خوبی ای هیچی هیچی میدونم خدا هم از من بدش می ...

خب یه نقطه بزارید برید سر خط از اول شروع کنید😊