2737
2739
عنوان

دخترهای مجرد به خصوص بالای ۳۰

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 119 پست
من مثل شما بودم، ولی متاسفانه از یه جایی به بعد جامعه اذیتت میکنه، واسه همینه که اونایی که سنشون میر ...

جدی مث من بودین?من فقط ب فکر تحصیلاتتم.توخونه هم میگم بعد از اعتقاد ب خدا و معنویات تحصیلاتم برام مهمه و پول. بله شما درست میفرمایید جامعه خیلی اذیت میکنه منم این زاویه رو بررسی کردم ولی واسه کسی مث من ک هیشکیو حساب نمیکنه فک نکنم بخوام ناراحت شم.

حالا شما از مجردی راضی هستین?زنداداشاتون ک اذیتتون نمیکنن?بدترین حرفی ک دربارتون زده شد درباره مجردیتون رو میشه بگین.

ممنون آبجی 😘ب زحمت انداختم درکل پخته ایی از تجربیاتت خواستم بهره ببرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۷ سالمه سرکار میرفتم قبلا ولی الان فعلا دارم برای یه آزمون مهم درس می خونم

مسافرت شرایطش پیش نیامده بخوام مجردی برم ولی خب شرایط خوبی باشه میرم 

البته بابای منم خیلی حساسه ولی خب اگه بخوای به حرفشون همیشه باشی که باید خودمون داخل خونه حبس کنیم

کلا فرقی نداره آدم چند سالش باشه برای دخترا تا وقتی مجردی پدرا خصوصا یکم محدودیت میزارن البته بعضی وقتا واقعا حق میدم بهشون جامعه جالبی نداریم یکم باید احتیاط کرد

منظورم از عقلش نمیرسه، شما نبودی عزیزم، منظورم یه فرد سی سال به بالا به صورت عام بود

خب عزیزم چرا به نظر شما یک دختر سی سال به بالا به بلوغ عقلی نرسیده؟

اگر دختر تا به این سن به بلوغ عقلی نرسه پس قطعا ازدواجش هم  تا به این سن و کمتراشتباهه..درحالیکه اینطور نیست

2731

الان یه تاپیکی بود مشکل دقیقا همین بود که میخواست ازدواج کنه ولی خواستگار نداشت 

بعد ببین ازش سوال میپرسیدی در حد چند کلمه جواب میداد 

اصلا نمیتونست ارتباط برقرار کنه 

آخرسرم تاپیکشو قفل کرد 

براش کلی نوشته بودم نشد که بهش بگم 

میخواستم کمکش کنم ولی ...

2740
۲۷ سالمه سرکار میرفتم قبلا ولی الان فعلا دارم برای یه آزمون مهم درس می خونم مسافرت شرایطش پیش نیامد ...

موفق باشی عزیزم....درسته در مملکتی مثل مملکت ما دختر های مجرد معمولا کم پیش میاد حس خوشبختی کامل کنند

جدی مث من بودین?من فقط ب فکر تحصیلاتتم.توخونه هم میگم بعد از اعتقاد ب خدا و معنویات تحصیلاتم برام مه ...

منم دقیقا مثل شما فقط تحصیل برام مهم بود، از مجردی راضی بودم خودم واقعا ولی اینقدر که میگم دیگه باید ازدواج کنی بعد یه مدت اعصاب برات نمیمونه، و اینکه کمی که سنت میره بالا بیشتر باید حواست به برداشت های مردهای اطرافت باشه، به زنداداش ربطی نداره خیلی، مگه خودت خیلی نقطه ضعف نشون بدی، ولی بدترین حرفا رو از کسی که همدیگه رو دوس داشتیم شنیدم، چیزایی که هیچوقت تا الان کسی بهم نگفته بود، مثلا اینکه تو اگه خوب بودی تا حالا ازدواج کرده بودی، در صورتی که واقعا تا الان یا خودم اصلا نخواستم یا نپسندیدم، این حرفا یه جایی یه وقتی تا مغز استخون هاتم میسوزونه، مخصوصا اگه از زبون کسی باشه که برات مهم

اگه میتونستی برای خودت خونه بگیری مستقل بشی خیلی خوبه. 

اول اینکه پدرم موافقت نمیکنه...دوم اینکه هزینه ها خیلی سنگینه...متاهل ها از پس زندگی به سختی برمیان ...قطعا برای یک خانم مجرد از پس زندگی بر اومدن سخت تره

اول اینکه پدرم موافقت نمیکنه...دوم اینکه هزینه ها خیلی سنگینه...متاهل ها از پس زندگی به سختی برمیان ...

میدونم سختی زیادی داره اما کمکت میکرد خودت برای زندگیت تصمیم بگیری

نمیتونم قضاوت کنم جای شما نیستم من پدر و ماردم به تمام خواسته هام احترام میزارند

میدونم سختی زیادی داره اما کمکت میکرد خودت برای زندگیت تصمیم بگیری نمیتونم قضاوت کنم جای شما نیستم ...

خداروشکر ...خیلی خوبه که پدرومادرتون به خواستتون احترام میذارن....موفق باشی عزیزم

خب عزیزم چرا به نظر شما یک دختر سی سال به بالا به بلوغ عقلی نرسیده؟ اگر دختر تا به این سن به بلوغ ع ...

منظورم صرفا دختر نبود، منظورم اینه که به هر صورت پدر مادر تجربه شون بیشتر، مشکل اینه که ماها وقتی به یه سنی میرسیم فکر میکنیم دیگه همه چی بلدیم و عقلمون به همه چی میرسه و هر تصمیمی بگیریم درسته، حداقل برای من اینطور بود، تا اینجاشم بدجور گند زدم به زندگیم سر همین حرف گوش نکردن ها

2706