2733
2734
عنوان

دخترهای مجرد به خصوص بالای ۳۰

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 119 پست
منم آدم درون گرایی هستم و به شدت تنهایی رو دوست دارم.... بخاطر همین از ازدواج به سبک عرف ما که مجبو ...

اتفاقا منم.چند همسریو قبول دارم اما واسه کسایی قبول دارم ک همه واجبات دینو انجام بدن ک برن چن همسری. مردا اینجوری میگن شرع واسه مرد ۴زن رو حلال کرد بله حلال کرد اما عزیز من تو کدوم کارای شرع رو انجام دادی ک ب این پایبندی?چون بنفعشونه.میان از ۴زن میگن تنوع طلب نر

اگه توجه کردی جامعه ما اینقد مسخرس اگه ی زن زنا کنه کشته میشه اما واسه مرد تازه ی افتخاره. درحالی ک اسلام ی چیز دیگه میگه

ما خانما خیلی داریم ب خودمون ظلم میکنیم و سکوت میکنیم البته بعضی از خانما پشت مردا رو گرفتن و ب همجنساشون توهین میکنن از ماست ک برماست ان شاءالله امام زمان ظهور کنه و عدالت سراسر دنیارو بگیره واقعا جون ب حلق رسید

متاسفانه اصلا موقعیتی با حداقل شرایط که مرد قابل زندگی باشه فعلا که قسمت ام نشده 

انشالله هر چه زودتر قسمتت بشه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا منم.چند همسریو قبول دارم اما واسه کسایی قبول دارم ک همه واجبات دینو انجام بدن ک برن چن همسری. ...

لاله جان من نوعی کاری به اجتماع ندارم.... به زندگی شخصی خودم نگاه می کنم

به اینکه توو این عرف مریض و فضول اگر همسر اول بودم و هوو داشتم بهم میگفتن بدبخت، سیاه بخت، بیچاره، بی عرضه، نابلد، کم.....

اگر دومی یا چهارمی بودم بهم می گفتن تحقیر کننده زن، بهم می گفتن خونه خراب کن.... 

از اولی یا چهارمی به همسرم می گفتن بیمار جنسی، هرزه و...

بچه ای اگر داشتم تحت فشار روانی و آزار و اذیت مردم بود...

ولی اگر در مصر به دنیا اومده بودم مثلا یا عراق، یه دختر تحصیلکرده و اهل مطالعه بودم چه کسی به خودش اجازه میداد به سبک زندگیم توهین کنه؟ همسر یا فرزندم رو اذیت کنه؟! 

کجای دنیا اینقدر فضولی عرف و تلقین دسته جمعی در چگونگی زندگی مردم موثر هست که در اینجا ریشه دوانده.... 

اگر امام زمان به نحوی ظهور کنند که همانند امام علی ع در زمان ام البنین چهار همسر اختیار کرده باشند، اولین دشمن های خونیشون همین هایی هستند که برای دل کباب شده رباب تووی کربلا گوله گوله اشک می ریزند..... یا همین هایی هستند که دم از آزادی و پیشرفت و ترقی و فکر نو می زنند ولی اونقدر عقب افتاده هستند که هنوز درک نمی کنند چیزی که به مزاج و سبک زندگی خودشون خوشایند هست.... الزاما برای همه نیست...

2728
وقتت حیف هست دختر .... هر چند وقت ماها هم...  درس بخوون  ایشالا موفق باشی

باشه 😎😄😄

ممنون شماهم موفق باشی 😄😐😁

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
تو دین و زندگی اینو خوندم واسه ی تصمیم دل وعقل باید بپذیرن شما عقلتون گفته ازدواج نکن اما بعد ی مدت ...

به نسبه سعی کردم عقلانی ازدواج کنم

دلایل منطقی هم داشتم اون موقع از نظر خودم

ولی طرف مشکل جنسی داشت 

2738
به نسبه سعی کردم عقلانی ازدواج کنم دلایل منطقی هم داشتم اون موقع از نظر خودم ولی طرف مشکل جنسی داش ...

میشه بدونم منظور از مشکل جنسی چیه?

درکل ناشناسیم لطف کنید بگید واسه من ابهام نمونه😘

میشه بدونم منظور از مشکل جنسی چیه? درکل ناشناسیم لطف کنید بگید واسه من ابهام نمونه😘

دکتر گفت به احتمال زیاد انحراف جنسی

من بعد هفت ماه عقد و هشت ماه زندگی زیر یه سقف هنوز دخترم 

البته خدا رو شکر

خدا خودش نجاتم داد

دکتر گفت به احتمال زیاد انحراف جنسی من بعد هفت ماه عقد و هشت ماه زندگی زیر یه سقف هنوز دخترم  ...

دختری?🙄

تولوخدا کنجکاو شدم چطور میشه? باورم نمیشه مردا نیاز جنسی شدیدی دارن کع

قبول شماجای خالیشو حس میکنید. اون چی ?اونم مث شما اینطوره. من دوست دارم مقابله ب مثل باشه ن ی طرفه م ...

من برای زایمانم مجبور شدم برم شهر دیگه ای پیش مامانم و همسرم دائم میگفت که نیستم خونه رنگ و بویی نداره. اینطوری هم که شما فکر میکنید نیست انقد راجع به مردا بد فکر نکنین همه که اینطور نیستن

خدا جونم شکرت بابت همه چی  
منم آدم درون گرایی هستم و به شدت تنهایی رو دوست دارم.... بخاطر همین از ازدواج به سبک عرف ما که مجبو ...

وای خدای من واقعا مردای اطراف شما اینجوری هستن؟ بابا انقد بزرگ نمایی نکن عزیز من. آدم پاک خیلی زیاده. مردای خوب برای خانومهای خوب میرن و هیچ مشکلی هم ندارن انقد بد فکر نکنین. چند همسری چیه خانوم واقعا انقد شان خودتون رو پایین میبینین که در اختیار چند مرد باشین؟🤔

خدا جونم شکرت بابت همه چی  
دختری?🙄 تولوخدا کنجکاو شدم چطور میشه? باورم نمیشه مردا نیاز جنسی شدیدی دارن کع

نه همشون

بعد صرفا به مقدار نیاز به رابطه جنسی نیست که

بعضی ها ممکنه همجنس گرا باشن

یا اعتیاد به خودارضایی داشته باشن

و یا این که سرد باشه

یا ایرادات دیگه

متاسفانه این مسائل زیاد شده

دقیقا یکی از همکلاسی هام هم این مسئله براش ایجاد شده بود

اونم جدا شد

وای خدای من واقعا مردای اطراف شما اینجوری هستن؟ بابا انقد بزرگ نمایی نکن عزیز من. آدم پاک خیلی زیاده ...

می دونی مشکل اینجاست که چیزی رو که یک تعداد برای خودشون دوست دارند صلاح کل جامعه می دونن

در اینکه اینقدر سخت گیری در ازدواج زیاد هست و در بعضی موارد ازدواج برای بسیاری غیرممکن شده که این وضع پیش اومده شکی نیست........

در اینکه آدمهایی خوب هم هستند شکی نیست

اگر کامنت هام رو خوانده باشی، نوشتم آدم درونگرایی هستم و در کل اینکه یه آدم کلا از همه نظر حتی در خصوصی ترین لحظات روحیم کنارم باشه برام غیرممکن هست، مخصوصا اگر ازش رنجیده یا ناراحت باشم.............. نوشتم خود من با چندهمسری مشکلی نداشتم چون هم می توونستم خانواده خودم رو داشته باشم و فرزند و هم می توونستم تنهایی خودم و حریم خصوصی خودم رو تا حد مطلوبی حفظ کنم و برای رفت و آمد و مهمانی و............ همیشه تحت فشار نباشم یا تحت فشار قرار ندم......

ولی توو این عرف که عملا احترام به سبک زندگی شخصی وجود نداره، و هر کسی به خودش اجازه میده توهین و اذیت کنه، تجرد قطعی به اعصاب و روانم نزدیک تر هست............... اگر در مصر بودم مثلا یا اردن و عراق این سبک زندگیم نبود، اینجا مجبورم.......

2706