2733
2734
عنوان

دخترهای مجرد به خصوص بالای ۳۰

1272 بازدید | 119 پست

سلام دوستان..

چند سالتونه ؟شاغلید ؟؟روزها تون رو چه طور میگذرونید که یکنواخت نباشه؟

چه قدر اهل تفریح ومسافرتید؟خانواده تون با سفر مجردی مشکلی دارند یا نه؟

خودم در آستانه ی ۳۴هستم..

کارمم ثابت نیست...یعنی ماه هایی از سال  مشغول به کارم (مدرس ریاضی ام)البته فعلا نه به صورت گسترده در حد معرف

متاسفانه زندگیمم خالی از تفریح و مسافرته....

پدرم با سفر مجردی موافق نیست..وگرنه دوست داشتم با تورهای مسافرتی حتی درحد یکی دو روز اهل مسافرت بشم

دوستان صمیمی ام هم  که بیشتر دوران دبیرستان و راهنمایی باهاشون آشنا شدم متاهل هستند و سرخونه وزندگیشون 

بپیچون خوش بگذرون بگو خونه دوستمم مثلا وگرنه پدر مادرا مگ اجازه میدن.. اخه ذختر 34 ساله دگ عقلش ب خوب و بد میرسه چرا اجازه نمیدن کاش درک میکزدن

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
بپیچون خوش بگذرون بگو خونه دوستمم مثلا وگرنه پدر مادرا مگ اجازه میدن.. اخه ذختر 34 ساله دگ عقلش ب خو ...

اهل دروغ گفتن نیستم عزیزم....چی بگم والا ..فعلا که تو این شرایط ام...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام.من نمیخوام جواب تاپیکتونو بدم

ولی میشه کمکم کنید

من متولد۸۰ ام از حالا تصمیم گرفتم مجرد بمونم ب نظرتون درسته خیلی میترسم مث دخترای ۳۰ ب بالا بعد پشیمون میشن خیلی دیدم هاااااا .بعد ازدواج میکنن .بنظرتون تصمیم درسته?

خواهرانه کمک کنید😘

ای کاش میشد تنها مسافرت بریم

بعد میگن ازدواج‌نکنید

اخه مامان باباها میزارن ما مستقل شیم دوروز واسه خودمون باشیم تنها باشیم😪

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
اهل دروغ گفتن نیستم عزیزم....چی بگم والا ..فعلا که تو این شرایط ام...

ننیذونم ولی عمر ادم بره و خوش نگذزونه

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

من مجردم 21 سالمه تفریحاتم رو دارم البته خانوادگی  مسافرت هم تنها نمیرم جو خانوادمون اینطور حکم میکنه دختر عموم 35 سالشه مجرده دبیر دینی تو دبیرستانه مسافرتم جنوب ومشهد تنها رفته با همکاراش و دوستاش 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
2738
بپیچون خوش بگذرون بگو خونه دوستمم مثلا وگرنه پدر مادرا مگ اجازه میدن.. اخه ذختر 34 ساله دگ عقلش ب خو ...

به نظر من که عقلش نمیرسه، پدر مادرها کار خوبی میکنن که بعضی محدودیت ها رو میزارن، البته فقط بعضی محدودیت ها

به نظر من که عقلش نمیرسه، پدر مادرها کار خوبی میکنن که بعضی محدودیت ها رو میزارن، البته فقط بعضی محد ...

عجب... یعنی ی ادم عقل کامل برا انتخاب زندگیش نداره... چجوری میتونین خودتونو زیر سوال ببرین!! 

2706