2737
2739

تا حالا بستنی مگنوم تو خونه درست کردید؟ اگه مثل من تا حالا امتحان کردید حتما دستوری که برای تهیه بستنی مگنوم خونگی براتون مینویسم رو امتحان کنید.  

مواد لازم برای تهیه بستنی مگنوم توت فرنگی 

• توت فرنگی = 25 عدد
  • شکر = 1 قاشق
  • آبلیمو = 1 قاشق
  • آب = 1/3 لیوان
  • شیر = 1/3 لیوان
  • قالب سیلیکونی
  • شکلات = 100 گرم
  • خلال بادام و پسته = 30 گرم

طرز تهیه بستنی مگنوم خونگی

برای تهیه بستنی مگنوم خانگی باید اول توت فرنگی ها رو با شکر ، آبلیمو ، آب و شیر رو با هم مخلوط کنید و روی حرارت ملایم قرار بدید تا خوب بپزه. بعد از اینکه خوب پخت و له شد میتونید با میکسر و غذاساز خوب میکسش کنید و بعد داخل قالب سیلیکونی که از قبل چرب کردید بریزید.

سپس قالب ها رو داخل فریزر قرار بدید بعد از اینکه یخ زد حدود صد گرم شکلات رو بن ماری کنید (روی حرارت غیر مستقیم ذوب کنید) و بهش خلال پسته و یا بادام و ... اضافه کنید و در آخر بستنی ها رو داخل شکلات ذوب شده ببرید تا خوب به شکلات آغشته بشه و چون سرده شکلات زود بسته میشه نیازی به فریزر دوباره نداره. نوش جوووووووونتون   

بستنیو از قالب سیلیکونی چطوری جدا کردی 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طرز تهیه بستنی توت فرنگی خانگی بسیار راحت است شما میتوانید با این آموزش بستنی توت فرنگی بسیار خوشمزه درست کنید. برای مشاهده طرز تهیه بستنی توت فرنگی خانگی هم می‌توانید روی لینک کلیک کنید و آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه بستنی توت فرنگی را همراه با تصویر و توضیحات کامل مشاهده کنید.