2737
2734
عنوان

شوهر حرص درار

835 بازدید | 56 پست

شوهرم ی اخلاقی داره ک مثلا داریم تی وی میبینیم و حرف میزنیم حتی حرف مهمی ک خودش شروع کرده یا مثلا دارم ی چیزو تعریف میکنم اگر سریالی چیزی همون لحظه بده تاوقتی مرد یا زنه معمولی باشه توجه نشون نمیده(اینوخانوادمم فهمیدن)ولی امان ازروزی ک ی بازیگر قرتی و مورد علاقش بیاد دیگ چشمشو از رومن برمیداره و زل میزنه ب تی وی خیلی تابلو هرچقدر بگم کم گفتم دیگه حرف منو یادش میره وگوش نمیده بقیشو انگاری ک کلا حواسش میره ب اون جوری ک مثلا میگم فردا فلان کارو کنم؟ج نمیده و زومه رو زنه بعد میگه چی؟نفهمیدم.نگید حساسم چون واقعا نیستم فقط میگم منی ک کم حرفم وقتی دارم راجب ی مسئله مهم حرف میزنم ازاون بازیگر ارزشم بیشتره حداقل گوشت بامن باشه خودشم میدونه من زیاد حرف بزنم ۵مینه پشت هم

مثلا ی سریالی میداد دیشب ک همیشه میگفت اه این چیه میبینی منم میگفتم بخدا قشنگه بیا باهم ببینیم میگفت نه دیروز تو همون سریال ی زنی ک اون میپسنده اومد دیدم سریالو دنبال میکنه به حدی ک گفت او چ سریال قشنگی بوده حتی مشب گفت بزن ببینیم 

من نمیگم نبینه ولی اخه چرا انقدر ضایع؟اون لحظه چیکارکنم ک بفهمه فهمیدم ولی ب روش نمیارم؟

اوووف ببخشید میدونم زیاد شد توروخدا سرزنشمم نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کدوم بازیچر مورد علاقشه

مثلا بهاره رهنما(اووووق)

فریبا نادری رو ک میبینه حرف منو واقعا نمیشنوه همش 

میگم‌پیمان بیا شام

پیمااااااان

پیمااااااان 

میگه جان جان حواسم نبود😶 

2738

ماهواره نداریم شوهرم م سریال دل و هم گناهم نمیبینه ولی این کلیپ لعنتی دکتر ساسی رو ی بار دید همشم نگاه ب من میکرد میخندید ولی دیگ ندید برای بار دوم همش میگفت خاموش کن

مثلا بهاره رهنما(اووووق) فریبا نادری رو ک میبینه حرف منو واقعا نمیشنوه همش  میگم‌پیمان بیا شا ...

در این حدد؟؟😲

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706