2733
2734
چ خوب میشه بگی پیاده روی ورزش اینا کارخاصی انجام میدادی؟ اخه من هیچکدومو ندارم استرس دارم

والا  بخدا من هیچکاری نکردم پیاده روی هم نرفتم صبح با همسرم رابطه داشتم بعد ظهر اینطور شد🤣 

زندگی من تویی عشق مامان❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزار ماشاله چ نازه ... تروخدا واسه منم دعا کن زودتر باردار شم ...الهی این روز نصیب همه منتظرها شه 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2731
خیلی خوب  بود ساعت ۳ کیسه آبم پاره شد ۵ ب دنیا اومد

عزیزم به خانمایی که دلشون میخواد طبیعی زایمان کنن توصیه ای دارید؟ ورزش میکردین خودتون؟

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
والا  بخدا من هیچکاری نکردم پیاده روی هم نرفتم صبح با همسرم رابطه داشتم بعد ظهر اینطور شد🤣&nbs ...

هفته چند بودی گلم. میگن رابطه داشتن به زایمان راحت کمک میکنه

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2738

ایییی جونم هزااار الله اکبر واسش اسفند دود کن😘😘😍😍مبارک باشه اسی خداحفظش کنه

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
هزار ماشاله چ نازه ... تروخدا واسه منم دعا کن زودتر باردار شم ...الهی این روز نصیب همه منتظرها شه&nb ...

انشا الله ب زودی دامنت سبز بشه گلم ❤

زندگی من تویی عشق مامان❤
عزیزم به خانمایی که دلشون میخواد طبیعی زایمان کنن توصیه ای دارید؟ ورزش میکردین خودتون؟

گلم من والا فقط رابطه داشتم پیاده روی و این چیزا نداشتم چون زود زود هی باید میرفتم دستشویی نمیتونستم

زندگی من تویی عشق مامان❤
2706