2737
2739
عنوان

اولین سوتی ک جلو شوهرتون دادین چی بود؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4153 بازدید | 105 پست
وای سوتی من که تو جمع خانوادگیشون گفتم حتی خواهر زادش که ۵سالش بود زد تو نت عکس مرغ نشونم داد آبروم ...

😆😆😆واااااااای خیلی بده خیلی

کل تحصیلات و عقل و شعور آدم میره زیره سوال🤦‍♀️😅

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
😆😆😆واااااااای خیلی بده خیلی کل تحصیلات و عقل و شعور آدم میره زیره سوال🤦‍♀️😅

😐🚶مادر شوهرمم الکی تایید میکرد که نه بخدا ۴تا پا داره

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای چه حس ناجوری 🥴😂

خیلی زود حولمو کشیدم روم ولی اون دیگه همه جارو فکر کنم دید😪😶

کاربری ۱۱ هم🙃😬یارب ان دلبر شیرین که سپردی دست منش دادم به ننش به خاطر اخلاق عنش😜
2728

من تا بخوام عادت کنم که ازدواج کردم خیلی طول کشید چون سنتی بودیم و اوایل بیشتر برام مثل یه همصحبت خوب بود. یه بار داشت برام تعریف می‌کرد فامیلشون که خیلیم کله گنده ست برای دخترش، پسر فلان آدم سیاسی معروف با فلان ماشین اومده بود خواستگاریش اینا جواب رد دادن. بعد من گفتم عه چه جالب ما از این شانسا نداریم! 

اصلا یادم رفته بود ازدواج کردم!! تازه متوجه هم نشدم بعد یه مدت به‌ نگاه کردم دیدم ناراحت شده یادم اومد متاهلم 🤦🏻‍♀️😂

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
😐🚶مادر شوهرمم الکی تایید میکرد که نه بخدا ۴تا پا داره

😂دمش گررررررم باز

کل جمعیت بدون وقفه یه ساعت به من میخندیدن🤧

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
😁😁 من یادم نیست فقط این اواخر گفت بیا یه عکسه خنده دارو بهت نشون بدم منم چهار دست و پا رفتم همونج ...

🤣🤣🤣این زارتایی که باعث شادی میشن و باید قاب کرد زد به دیوار😂😂

میشه برای شادی روح پسرم و پدرم یه صلواتمهمونم کنید...خدا خیرتون بده
2740

شب اول که پیش هم خوابیدیم، عادت نداشتم کسی پیشم رو تخت باشه، توی خواب با لگد از تخت انداخته بودمش پایین با شدددت.

آبروم رفت.بنده خدا سکته کرد از ترس😂

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

یه بار دیگه هم خوابیده بودیم اومد بوسم کنه گفت لپتو بیار جلو منم با ناز گفتم نمیارم بعد اومد بکشتم جلو که مثلا نازمو بکشه یدونه گنده در رفت🤧🤧🤧🤧

هی میگفت خجالت نکنش من بودم اصلا منم نشسته بودم د به گریه البته عقد هستیم

کاربری ۱۱ هم🙃😬یارب ان دلبر شیرین که سپردی دست منش دادم به ننش به خاطر اخلاق عنش😜