2733
2734
انشالله عزیزم استرس وازخودت دورکن وفقط به خداتوکل کن واست نذرهزارتاصلوات هدیه به امام زمان میکنم که ...

چقد خوبین شما❤

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان یکی از بچه ها اینجا گفت که فرتیل اید خودش و همسرش میخورن برای تقویت تخمک و اسپرم. من جای دیگه ه ...

وقتي رفتم دکتر سونوواژينال و پاپ اسميرانجام داد بعد گفتم روز12پري بيام براي فوليکول گف نه اگر مشکلي هم باشه بخاطر اين ويروس مابه کسي دارو نميديم اصلا توصيه نميکنيم بارداربشيد

گفتم پس براي همسرم ازمايش بنويس گف اونم اگر مشک داشته باشه دارو نميديم بهش

ديگه خداروشکر خودم باردارشدم فقط مولتي و خوردم وهردوهفته ي بار دي و بيشتر به همسرم رسيدم

2728
من مامان شهریور۹۹ هستم😁

مامان جاننننن الهی که به خوبی زایمان کنی و بچههی خوشگلتو و بغل بگیری  شما از اقدامی های پارسال بودی. بعد چند ماه باردار شدی؟ دختره یا پسر؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
چقد خوبین شما❤

عززیزمممم تبریک میگممممم ایشالا به خوبی این دوران و بگذرونی و نی نی قشنگتو با عشق صحیح و سالم بغل کنی  بعد چند ماه باردار شدی؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
عززیزمممم تبریک میگممممم ایشالا به خوبی این دوران و بگذرونی و نی نی قشنگتو با عشق صحیح و سالم بغل کن ...

کاش بود عزیزم نیستم باردار😔

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
وقتي رفتم دکتر سونوواژينال و پاپ اسميرانجام داد بعد گفتم روز12پري بيام براي فوليکول گف نه اگر مشکلي ...

چقدر جالب . چرا دارو نمیدادن؟ میخواستن زمان بگذره ببینن بارداری با تاخیر پیش میاد یا نه؟

2740
وقتي رفتم دکتر سونوواژينال و پاپ اسميرانجام داد بعد گفتم روز12پري بيام براي فوليکول گف نه اگر مشکلي ...

چرا 12 پری برای فولیکول میخواستی بری؟ معمولا این کار و انجام میدن که تو میخواستی بری؟

مرسي عزيزم ان شاءالله قسمت همه منتظرا     تازه6هفته

آیییییی قلبمممممم   الان اندازه ی عدسه آیا   کوچولووووو 

خدابرات نگهش داره   

مرسي عزيزم ان شاءالله قسمت همه منتظرا     تازه6هفته

جنسیتش هفته چندم مشخص میشه ؟ از علایم بارداریتم بگو لطفا کی متوجه شدی؟

کاش بود عزیزم نیستم باردار😔

من اشتباه کردم برای تینی زدم . ولی چرااااا که نه ب زودی تبریک بارداری تورو میگیم همیجا اصلا ناامید نشو 

همه ی ما ب زودی مامان میشیم من مطمینم   

مامان جاننننن الهی که به خوبی زایمان کنی و بچههی خوشگلتو و بغل بگیری   شما از اقدامی های پارسا ...

مرررسی عزیزم خدا دامن شما رو هم سبز کنه❤

از شهریور پارسال اقدامم آذر اخرین پریودم بود 

گل پسره🤩

تیکر 1000 روزگی شازده 👑
مرررسی عزیزم خدا دامن شما رو هم سبز کنه❤ از شهریور پارسال اقدامم آذر اخرین پریودم بود  گل پسر ...

پس سه ماه بعد باردار شدی  

چقد خوبه که اینجا مامان زیاد داریم 

برای همه دعا کنید مامانی عزیز