2733
2734
خدا رو شکر عزیزم همیشه خوب باشبد 😍😍😍😘😘

خوندم نوشتی که یوگا میری 

خداروشکر حالت خوبه و کارای مفید میکنی برای ارامش فکرت 

انشالا خیلی زود دامنت سبز میشه و خوشحالیتو با ما سهیم میشی😘😘

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
سلام بچه ها .نی نی من به دنیا اومد    .شما در چه حالین.ارزو جون در چه حالی

مبارک باشه مریم جانننن،تبریک میگم عزیزم❤️😍

تو راحت شدی 

فايزه هم راحت شد‌

مونده فقط من که بزام 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رها جان سلام خوبی عزیزم من واقعا شرمندم که دیر اومدم و نتونستم ب موقع جواب بدم  من از اول شهر ...

سلان آرزو جان خوبی عزیزم؟ من هم خوبم، خدا رو شکر که حالت خوبه انشاا‌‌‌... نی نی هم به موقع خودش و با سلامتی میاد پیشت عزیزم😘

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
سلان آرزو جان خوبی عزیزم؟ من هم خوبم، خدا رو شکر که حالت خوبه انشاا‌‌‌... نی نی هم به موقع خودش و با ...

ممنونم ازت رها به خاطر دعای قشنگت 

انشالا توام خیلیییی زود دامنت سبز میشه من میدونم ، خوشحالم حالت خوبه 

حسابی ب خودت برس بدون دغدغه و فکر و خیال 

2728
ممنونم ازت رها به خاطر دعای قشنگت  انشالا توام خیلیییی زود دامنت سبز میشه من میدونم ، خوش ...

فدای تو عزیزم ممنونم از محبتت دعا کن واسم😘😘😘😘

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
مبارک باشه مریم جانننن،تبریک میگم عزیزم❤️😍 تو راحت شدی  فايزه هم راحت شد‌ مونده فقط من که ب ...

سلام عزیزم خوبی؟

حالت چطور؟

من زیادوقت نمیکنم بیام اینجا

الان یهورفتم توفکرت گفتم بیام ببینم درچ حالی؟

زایمان کردی؟

امیدوارم دامن همه مامانامنتظرب زودی سبزبشه🙏
2738
سلام عزیزم خوبی؟ حالت چطور؟ من زیادوقت نمیکنم بیام اینجا الان یهورفتم توفکرت گفتم بیام ببینم درچ ...

سلام عزیزم 

اره خداروشکر زایمان کردم راحت شدم🥴

@aghpishooo     سلاااااام آرزو جان کجایی؟ نی نی به دنیا اومد😍😍😍

اره رها بدنیا اومد الان ۱۹روزشه الحمدالله 

الهی که بشنون از تو خبرای خوب❤️❤️

عزییییزم الان این پست و دیدم.خوبی ؟مامان شدی به سلامتی؟

سلام عزیزممم 

اره پسرم یک سالشه الان😍😍😍😍 ببین دیگه زمان‌چه میگذره 🥹🥹🥹🥹

ای جانم خیلی خوشحال شدم برات.خدا حفظش کنه عزیزم دختر منم نزدیک دو سالشه 😍

خدا بچه هامونو در پناه خودش نگه داره😍😍