2733
2739
همینجوری میشه بدم شوهرم بخورم یا حتما دکتر باید بگه .  من حالا ی دغدغه دارم از وقتی نی نی سایت ...

سلام  

دکتر به من مولتي ويتامين داد و چن ماه خوردم 

شماهم بايد حتما فوليک اسيد بخوريدقبل بارداري

به همسرتون هم مغزهارو ميکس کنيد باخرما بديد بخوره.موز.گردو.عسل.عاليه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام     دکتر به من مولتي ويتامين داد و چن ماه خوردم  شماهم بايد حتما فوليک اسيد بخ ...

سلام   

دکتر بعد ددین ازمایشام گفت فقط شروع کن فولیک اسید بخور که دارم هر روز میخورم. بعدشم D3که هفته ای یکی به مدت 4 هفته بعدش ماهی ی دونه بخورم. 

به غیر از این چیزی بهم نداد. 

خودم از این مولتی ویتامینا مثل ول ومن بگیرم بخورم ؟ به همسرمم از امشب میرسم.  

دوران پریودی هم چیزی میخورین شمات برای تقویت یا نه ؟ من الان ی جا خوندم یکی نوشته بود از روز 9 پریودی آب هویج خودش و همسرش میخورن. این برای تعیین جنسیت یا نه؟ الان پریودم آخه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
سلام     دکتر بعد ددین ازمایشام گفت فقط شروع کن فولیک اسید بخور که دارم هر روز میخورم. ب ...

دکتر به من فقط مولتي دادکه همه چيز توش بود

همسرتم بايد DوEبخوره.آب هويجم خوبه آب پرتقال خوبن 

جنسيت برات مهم؟

2728
منتظرم ببینم یکی دوروز دیگه پریود میشم که برم از بدم

موعدت 14. ایشالاکه نشی . حتما اون روز بی بی بزار ایشالا ببینی اون دو خط جذابو   

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
دکتر به من فقط مولتي دادکه همه چيز توش بود همسرتم بايد DوEبخوره.آب هويجم خوبه آب پرتقال خوبن  ...

نه برام زیاد مهم نیست دوست دارم از هردوش داشته باشم. تا یک ماه پیش دوست داشتم اول پسر داشتم بهش شلوارک بپوشونم همه ی انگیزم همین بود     

دکتر به من فقط مولتي دادکه همه چيز توش بود همسرتم بايد DوEبخوره.آب هويجم خوبه آب پرتقال خوبن  ...

فرتیل اید هم استفاده کردین ؟

نه برام زیاد مهم نیست دوست دارم از هردوش داشته باشم. تا یک ماه پیش دوست داشتم اول پسر داشتم بهش شلوا ...

من دختر خيييييلي دوست داشتم اول سر جنسيت و ماه تولد خيلي تمرکز کردم   

بعد ديدم نه بابا هيچ چيز دست من نيس نه تاريخي که ميخواستم باردارشدم نه ديگه جنسيت برام مهم الانم فقط ميگم سالم و صالح باشه  

2740
 من دختر خيييييلي دوست داشتم اول سر جنسيت و ماه تولد خيلي تمرکز کردم     بعد ديدم ...

الان پس بارداری؟     

من دختر خيييييلي دوست داشتم اول سر جنسيت و ماه تولد خيلي تمرکز کردم     بعد ديدم ...

وای فکر کنم خیلیا از این دغدغه ها داشتن   

منم دقیقا اول از همه سر ماه تولد خیلیییییی تمرکز کردم ب خصوص اینکه دوست نداشتم اصلا فرودین و اسفند بدنیا بیاد و اینکه میگفتم اولی پسر باشه بهتره  

ولی الان اصلا برام مهم نیست میگم فقط سالمممم باشه و بارداری راحتی داشته باشم فقط همین 

نه چي هست؟

الان یکی از بچه ها اینجا گفت که فرتیل اید خودش و همسرش میخورن برای تقویت تخمک و اسپرم. من جای دیگه هم خونده بودم. 

اررررررره تازس    

واااااااای خدااااا من بازم مامان داریم که ما   چقدر خوشحال شدم . 

میشه بیشتر بگی . الان چند وقته تودلی داری اخه تو ؟