2737
2734

زیاد نیست اقدام کردم فقط یک ماه و همون موقع عضو نی نی شدم 

چقدر خوبه باهم حرف میزنید تبادل نظر دارین و نگرانیها و شادیتونو اشتراک میزارید، همراه بودن خوبه. من که خیلی دوست دارم بیام بخونم و بنویسم انرژی میگیریم، بدیش اینه که همه پراکندن کاش همه ی کسایی که فعالن بیان فقط راجع ب بارداری و حس و حالشون و از انتظارشون حرف بزنن ن چیز دیگه. و نهایت خبر خوش مادر شدن بدن بهمون🙏🏻🤦🏻‍♀️تجربیات و ب اشتراک بزارید بهم کمک کنید♥️🙏🏻

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     

من دو ماهه که اقدام کردم باردارم نشدم دست کشیدم برای چند ماه دیگه آخه دو دلم

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هفته بیستم هستم😊دعاکنیدبچم صحیح وسالم به دنیابیاد

برات دعا میکنم انشاالله به سلامتی بغلش ‌کنی 

برا منم دعا کن مامان بشم 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
2738

من اق پیشوام😬🌹

یک ماه اقدامم ، نشد، الان پری ام، رفتم برای ماه🙂

چکاپ و ازمایش قبل اقدام هم دادم خودم مشکلی ندارم خداروشکر، ولی همسرم چک نشده تا ببینیم چی پیش میاد

خیلی هم امید دارم

ایشالا مامان میشیم هممون🤰🏼

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
برات دعا میکنم انشاالله به سلامتی بغلش ‌کنی  برا منم دعا کن مامان بشم

انشالله عزیزم استرس وازخودت دورکن وفقط به خداتوکل کن واست نذرهزارتاصلوات هدیه به امام زمان میکنم که تاتابستون خبربارداریتوبهمون بدی گلم

من تا ی ماه دیگه خدا بخواد بدنیا میاد😬

به به ❤️الهییییی که سالم بدنیا بیاد😍😍 قدمش خیر و برکت باشه واسه زندگیتون❤️🤰🏼

من دو ماهه که اقدام کردم باردارم نشدم دست کشیدم برای چند ماه دیگه آخه دو دلم

چرا دو دلی؟ 

واسه منم دعا کنید مامان شده باشم این ماه یک فولیکول ۲۵ داشتم ولی عفونتم دارم نمیدونم با این فولیکول گرفته یا با این عفونت نگرفته 

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲
2706