2733
2739
عنوان

بیاین‌جرات‌حقیقت‌بازی‌کنیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 13091 بازدید | 2458 پست
متوجه نمی شم چرا باید زنگ بزنم یکی بیاد ببینتم  ولی با این فرض که مجبورم به پیر ترین مردی که ب ...

اسم یا نسبتشو با خودت بگو زرنگ بازی درنیار

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم یا نسبتشو با خودت بگو زرنگ بازی درنیار

ارهههه

راست‌می‌گیا

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2731
تو بزرگراه با سرعت بالا ترمز ببری چیکار میکنی؟

اشهدمو میخونم میرم به سمت خاکی

(برام پیش اومده یه بار ماشینم لیز خورد روی آسفالت جاده)

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
تو بزرگراه با سرعت بالا ترمز ببری چیکار میکنی؟

هیچ کاری نمیکنم فقط خیلی خوشحال میشم🙄🙄☺☺

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈
نه خودم حواسم هست اصن ما همه رو دوست داریم  لعنت به دشمنان اسلام دشمنان این نظام  والا ...

😂😂😂😂

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
به کدوم اعضای بدنت افتخار میکنی؟

چشام☺☺☺

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈
2706