2752
2734
عنوان

بیاین‌جرات‌حقیقت‌بازی‌کنیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 13093 بازدید | 2458 پست
خاطره‌آخرین‌باری‌که‌خوردی‌زمینو‌بگو

یادم نیس☹

اها اهان یادم اومد عاقامارفته بودیم امام زاده داوود منم کلی خوشگل موشگل کرده بودم یه چیپسم دستم باکلاس و شیک داشتم راه میرفتم😎

اونجاام کلابازاره و همه ام پسرو جوون هی این تیکه بنداز اون تیکه بنداز یه جاش سرپایینی بود بااعتمادب نفس داشتم میومدم پایین ک چشتون روزه بدنبینه جوری با ب.ا سن خوردم زمین پاهام مثل دروازه بازشده بودکل چیپسمم ریخت روم هنوزم صدای خنده کل بازاریادمه😂😂😂 خودمم باهاشون زدم زیره خنده😂😂

هرکی حقیقته اینو بااااااید جواب بده:     اگه یه روز صبح بیدار شب ببینی لخت چهارمیخ شدی ...

😂😂😂😂

می‌مونم‌همونجا‌تا‌بمیرم

نه‌شاید‌مامان

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یادم نیس☹ اها اهان یادم اومد عاقامارفته بودیم امام زاده داوود منم کلی خوشگل موشگل کرده بودم یه چیپس ...

😂😂😂

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
به منم بگین حقیقت

اگه یه روز صبح بیدار شی ببینی لخت چهارمیخ شدی به تخت و بتونی فقط با یه نفر غیر از شوهر/نامزدت تماس بگیری بیاد نجاتت بده اون کیه؟

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
حقیقت

خاطره‌آخرین‌باری‌که‌بد‌جور‌ضایع‌شدی

هرکی حقیقته اینو بااااااید جواب بده:     اگه یه روز صبح بیدار شب ببینی لخت چهارمیخ شدی ...

دوستم ساناز  

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
دوستت‌ببینتت😂😂

خو بهتر بقیس

11ساله دوستیم مث خواهرمه

باهاش راحت ترم  

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
حقیقت😕

خاطره‌اخرین‌باری‌که‌پیش‌یه‌پسر‌ضایع‌شدیو‌بگو

عکس ساناز لدفن؟    

یا خدا

من که ج نگفتم

😛😂

آخرین صفحه پیامی که به شوهرت/نامزدت/دوست پسرت دادی رو اسکرین بده

فقط میتونی اسمها رو فید کنی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706