2733
2739
عنوان

برگزار عروسی

739 بازدید | 65 پست

سلام بچه ها کیا عروسیشون تو خرداده یا دارید کسی ک تو خرداد باشه کنسل شده؟

به جاش چکار کردن به جای عروسی تو تالار جون تالارا هم چنان بستس

بیاید بگید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من موندم چرا اول اعلام کردن تالارا و رستوران ها و سفره خونه ها بازه ولی بعدش دوباره فقط تالارو بستن 

خدایی حرم ها هم باز شدن نگاه کنی کلی ادم اون توعه

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
2728
من موندم چرا اول اعلام کردن تالارا و رستوران ها و سفره خونه ها بازه ولی بعدش دوباره فقط تالارو بستن& ...

اره بخدا ماهم چنان بلاتکلیف موندیم خانوادم شوهرم اعصاب روانمو این چندوقت بهم ریختن خیلی تصوراتم خراب شده بهم میگن اگر تالار باز نشده مهمونی بگیریم دوسه سری توهم آرایشگاه لباس عروس نپوشیدی مهم نیست ولی بهشون میگن من دوست دارم ی جشن مختصر داشته باشم میگن برای کی میخوای لباس عروس بپوشی فقط پنجاه نفر از اون طرف هرجور دلشون خواست برام تصمیم گرفتن یعنی دلم میخواد این روزا برای هیچکی پیش نیاد هیچ وقت خانواده خودمو شوهرم سر این لج لجبازی ک بهم کردن نمیبخشم دوست دارم برم سر زندگیم دیگه هیچکسم نبینم دیگه به جایی کشیده شدم ک موهام دارم ز حرص فقط میکنم

2740
اره بخدا ماهم چنان بلاتکلیف موندیم خانوادم شوهرم اعصاب روانمو این چندوقت بهم ریختن خیلی تصوراتم خراب ...

بگو منم جهاز نمیارم تواین گرونی خودت بگیر سواستفاده گر خداوکیلی یه عده تواین کزونا حسابی استفاده میکنن

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
اره بخدا ماهم چنان بلاتکلیف موندیم خانوادم شوهرم اعصاب روانمو این چندوقت بهم ریختن خیلی تصوراتم خراب ...

درکت میکنم عزیزم خودمم عقدم اونم دوسال واقعا زورم میاد بدون جشن برم مخصوصا الان که همه جا بازه هیچ کس رعایت نمیکنه همه تو خیابون و بازار ولوان فقط تالار کرونا داره واقعا خیلی حرص میخورم😳😳شرایط خیلی بدیه

ببخشید اینو میپرسم مهمونیشون چ مدلیه چند نفر هستن عروس لباس عروس می پوشه 

خونه قشنگ نیست 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
درکت میکنم عزیزم خودمم عقدم اونم دوسال واقعا زورم میاد بدون جشن برم مخصوصا الان که همه جا بازه هیچ ک ...

اگه بازنشه بدون عروسی میری؟

اگه بازنشه بدون عروسی میری؟

من نزدیک عید نوروز عروسیمه 

نمیدونم تا اون موقع چی میشه ولی نهههه بدون جشن نمیرم اتلیه و اینا میرم شده جشن تو خونه میگیرم (هرچند اصلا دوست ندارم تو خونه)

اخه من عقدمم جشن درستو حسابی نبود که😭😭