2733
2734
عنوان

تو رو خدا چوب لای چرخ تازه عروس ودامادها نزارین.

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 53 پست

والا خواهرشوهرم از فردای عقدم شروع کرد پشت سرم حرف مفت زدن و. خراب کردن من
۸ ساله کارش اینه بارها مادرش و انداخت به جونم

همش پشت سرم میگه موزمار و. دروغگو من نفهمیدم چکار کردم  ......

یه ضربه خیلی خیلی بد بهم زد که عواقبش تا ابد با منه

شوهرم خیلی دوستم داشت من و از چشمش انداخت

الان زندگی بدی دارم مشاورم میگه یه بغض تو گلوت مونده.....

ولی اون عاقبت کاراش که از. سر حسادت بود و ندید هر چند هر اتفاقی هم براش بیوفته چه سودی برای من داره؟؟
بهترین روزهای زندگی منو خراب کرد مگه اون روزا برمیگرده ؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا خواهرشوهرم از فردای عقدم شروع کرد پشت سرم حرف مفت زدن و. خراب کردن من ۸ ساله کارش اینه بارها م ...

به خدا خط به خط نوشته هات رو داشتم میخوندم تنم سبخ شد .آره عزیزم دختر به امید این میره که پدر ومادرش ببینن دخترشون خوشبخت شده.مادر بشه.شاد بشه زیر یک سقف با مردش باشه حامی همرازش ولی متاسفانه بعضی از مردان یاد نگرفتن وبه این درک دوست هم باشیم نه منم منم نرسیدن

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
چه جوري پسره رو خام كرده بودن 😳

😕ولله ما هنگیدیم 😐

خالش فوت کرده بود نیومد ..یه هفته بعدش برادرش رفت در خونش که زشته بیا بریم خطم ی ساعت بمون برگردناراحت میشن 😐 گفت نه خطم قرآن میام نه دیگه بیا در خونم 🤤 ..من نمیدونم واقعن اینجورا آدما بعدن واس زندگی پسرای خودشونم این کارو میکنن😐

2728
حرف شما درست و متین . ولی کم نیستن عروسایی که ذاتشون پست و کثیفه . اینجا تاپیک میزنن چجوری مادرشوهرو ...

ما هم یکی داریم اطرافمون
با پسره دوست شد مال و. اموال و بابای پسره و. شمرد
خانواده پسره شدیدا مخالف بودن ۳سال پسره همش خونه دختره بود عروسی کرد زودم بچه آورد جا پاش و محکم کنه ( الانم همش بچه و. کتک میزنه میگه اعصاب ندارم ) همش هم خودش و. خانواده ش میگن حاج فلانی ( پدرشوهرش ) بمیره کلی ارث میرسه..،، منتظر مرگ بدبخت هستن

ما هم یکی داریم اطرافمون با پسره دوست شد مال و. اموال و بابای پسره و. شمرد خانواده پسره شدیدا مخالف ...

آخ آخ امان از این پسرای ساده .. یکیش برادر خودم . دیگه نگم برات خودت تا آخرشو بخون 😔

2740
بله عزیزم دعا کن برای عزیزم برای اون دختری که طلاق میخواد ولی نه راه پس داره نه راه پبش

ان شاءالله حل میشه

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢