2733
2734
عنوان

تو رو خدا چوب لای چرخ تازه عروس ودامادها نزارین.

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 53 پست

😒پس بگیر به مادر عروس هم هی واسه عروس دماد نقشه نکشه ..یاد دخترش نده که چسکار کن یا چیکار نکن 

پسر مردم هم زحمت کشیدن براش نه اینکه بیاد بشه خدمت کار خانواده عروس ..آه آه دیدم چطو مادر زنا ریدن به زندگی عروس دوماد..

عروس دومادا مگه چرخ دارن؟    

منم میخواستم همینوبگم

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قسم حضرت عباس خوردم نباشم اون روزی که عروس دار بشم وذره ای اذیت کنم چون دختر پاک پاک ولطیف

من جتی تو ازدواج پسرمم دخالت نمیکنم... هرچی بخواد همون کارومیکنم.... حتی اگر بره از پشت کوه یه بچه گربه برداه بگه میخوامش براش میگیرم....

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
😒پس بگیر به مادر عروس هم هی واسه عروس دماد نقشه نکشه ..یاد دخترش نده که چسکار کن یا چیکار نکن  ...

هر دو همینطورن..ولی مدیریت خون بازنه اگر زن ناراضی باشه زندگی جهنم میشه ولی مرد مدیریت بیرون خونه رو داره.... کارای بیرون رو بهتره انجتم بده

ولی هر دو مادر میتونن اذیت کنن

2731
حرف شما درست و متین . ولی کم نیستن عروسایی که ذاتشون پست و کثیفه . اینجا تاپیک میزنن چجوری مادرشوهرو ...

به هر حال پسرشون اون خانم رو انتخاب کرده و باهاش زندگی میکنه..اگر پسرشون ناراضی و ناراحت بود یه چیزی... ولی اکثر مادرشوهرا میخوان زرنگی کنن

مادرشوهر من پدرمونو دراورد بخاطر اینکه سهم ارث شوهرم رو نمیداد زندگیمونو شروع کنیم..میگفت خونه داشته باشی زنت دیگه حرف منو گوش نمیده!!

اخرشم روز عروسیمون نیومد.. نشسته نفرین میکنه میگه چرا سهم ارثت رو به من ندادی!

فرهنگ ما مادر زن و مادرشوهر رو خیلی پررو کرده

هر دو همینطورن..ولی مدیریت خون بازنه اگر زن ناراضی باشه زندگی جهنم میشه ولی مرد مدیریت بیرون خونه رو ...

😐آه آه عروس عموم 😬😬مادرش مثلن خیر سرش مداحه 

ولی نمیدونی روز عقد همه رو خون ب جیگر کرد..

گفت روز عقد کسی نیاد خونمون .فقط پدر مادر داماد 

خانوادش ..هیچکس نیاد 😐😐اون وقت خودش همه فامیلاشون دعوت کرده بودن .زن عموم گفت ینی مثل مهمون رفتیم برگشتیم .انگار ن انگار اصل کار ما بودیم 

همه دستورات رو مادر زنه میداد...حتی یه ماه بعدش که عروسی گرفت .اصلن نفهمیدیم چطور جهاز خریدن چتو خونه اجاره کردن .داماد که بعد عقد رفت ..شب عروسی اومد خونه باباش .که وساایلشو ببره .. 😕 انگار ن انگار ..

همون شب عروسی مادر دختره گفت با خانوادت قطع رابطه کن .من نمیتونم ببینم دخترم عذاب بکشع😐😐

😕الانم ۶ ساله ازدواج کردن .عموم زن عموم نمیدونن در خونه پسرش چ رنگیه 😕..اون وقت همین خانم با خدا 

که میره مداحی میکنه پسرش انقد عرق مشروب خورده بود که سنگ کوب کرد در جا مُرد ..البته میگفتن اعتیادم داشته .۲۰ سالش بود.پارسال فوت کرد..

ولی بخدا زن عموم خیلی نفرین کرد ..گفت امیدوارم همین جوری که بچمو جدا کردی و حتی نَومو نتونستم ببینم .هنوز پسر خودمو نتونستم ببینم بعد شب عروسی امیدوارم ب عذای پسرت بشینی ..همینم شد ..یه سال اول عروسیش .😐😐عموم از مغازه خودش از قند روغ برنج بگیر تا.... 

همه رو با آژانس میفرستاد دم خونش.ولی دیرن که اصلن تشکر هم نمیکنن دیگه بی خیال شدن .حتی فوت خالشم نیومد 😐

من جتی تو ازدواج پسرمم دخالت نمیکنم... هرچی بخواد همون کارومیکنم.... حتی اگر بره از پشت کوه یه بچه گ ...

آفرین به شما عزیزم

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
😒پس بگیر به مادر عروس هم هی واسه عروس دماد نقشه نکشه ..یاد دخترش نده که چسکار کن یا چیکار نکن  ...

دو خط آخر نخوندی راجب خانواده دختر هم نوشتن حامی باشن .کمک حال باشن

2740
من هر وقت از زندگیم باشه با شوهری بچه ننه و عدم استقلال و مادرشوهری پررو و دخالت کن روبرو بشم زندگیم ...

بله عزیزم دعا کن برای عزیزم برای اون دختری که طلاق میخواد ولی نه راه پس داره نه راه پبش

😒خانواده ها از بالا ریدن ب زندگی بچه هاشون 😝😝ببخشیدا

قربون دهنت اصل حرف رو زدی واقعا همین طوره پسره میاد خوب باشه ولی خواهرها ومادرها نمیزارن حتی سرویس طلا هم نمیخرن برای عروس باز دختر درک کرد پسر رو وگفت پول نداری باشه اصل خودتی ولی هر روز یه با مبوله

حرف شما درست و متین . ولی کم نیستن عروسایی که ذاتشون پست و کثیفه . اینجا تاپیک میزنن چجوری مادرشوهرو ...

نه بابا حرف من با دختر وپسرهای پاک وسادس ولی خانواده هاشون بد هستن

من هميشه ميكم ايشالا هر مادري برا عروسش بد ميخواد به عينه براي دخترش تكرار بشه

اتفاقا عروس بد گیرشون اومده روی این طفل معصوم دارن جبران میکنن البته بد از نظر اونها چوم اونم جشن دوست داشت وعروسی وغیره

2706