2733
2734
عنوان

تا حالا به پوشش شوهرتون گیر دادین

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 98 پست
من دلم میخواد بد ریخت باشه تا هیچ کس نگاش نکنه

شوهرم موهاشو مدل دیکاپریو میزد.بورم هس.بعد قدش بلنده..

اینقدرررر بهش گیر دادم ی دف رفت هموم کچل اومد بیرون😂😂😂😂😂😂از اون به بعد عادی میزنه موهاشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه اما وقت خرید نظر همدیگه رو میخوایم...دوس دارم وقتی تو مغازه برام لباس انتخاب میکنه ...حس میکنم اهمیت میده و یا برعکس منم نظر میدم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738
اوه اوه معلومه داری میترکی  تازه ببین میخاد دخترا رو جریمه کنه چیا که بهش میگن . انقدر دخترا ...

نگووو لعنتی مجبورش میکنم استعفا میده از گشنگی میمیریم اونوقت حق الناس میفته گردنت ها😂

والا خوب میکنی از دست این زنای گرگ صفت ارامش نداریم😂😂😂

والا 😂😂😂

اینکه شوخی بود

ولی من جز اون دسته از آدمام که عقیده ندارم زنای گرگ صفت مردا رو گول میزنن. مرد خودش کرم نداشته باشه گول نمیخوره

چطوره تو قانون اسلامی عقل زن نصف عقل مرده

بعد همین زن ناقص العقل مردارو گول میزنن ؟ 🤔 😉

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
بله پلیسه متاسفانه

چرا متاسفانه؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
نه تو لباس هاش فوق العادس

چی بگم والا 

شوهرمنم خیلی خوش هیکل وچهرشم جذابه خداییش بعضی وقتا انقد ناز میشه دلم میخواد بمیرم براش ولی حسودیم نمیشه چون فک میکنم بقیع ی پسر بداخلاق اخمو ب چشمشون نمیاد خیالم راحت میشه😂😂😂😂(شوهرم با همه بداخلاقه فقد برامن مهربونه)

💚🌻کاش تیکرم واقعی بشه
2706