2737
2739
عنوان

بارداری دو ماه بعد زایمان کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 9147 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد زایمان رحم تو  اماده ترین حالت باروری هست لطفا حواستون جمع کنین چون بعدش دنبال راه سقط و گر ...

و ی چیز دیگه تا حالا اصلا پریود نشدم از بعد زایمان

یـک عمـــر اگـر روزه بگیریـم و بگیریـد و بگیرنـد...همتـا نشـود بـا عطـش خشـک دهـان علی اصغـر...
بعد زایمان رحم تو  اماده ترین حالت باروری هست لطفا حواستون جمع کنین چون بعدش دنبال راه سقط و گر ...

منم اینو شنیدم...زن داداشم سقط کرد دکتر بهش گفت تا دوماه حتما قرص جلوگیری بخور که رحمت اماده ست واسه بارداری 

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
2728
و ی چیز دیگه تا حالا اصلا پریود نشدم از بعد زایمان

این طبیعیه گلم من بعد ۷ ماه هنو پریود نشدم لکه بینی هم طبیعیه ممکنه به خاطر رابطه باشه اما حتما ی تست بزن

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
چقدر سخت اگه نمیخوای بده به من

فدات بشم گلم

من چند سال بچه دار نمیشدم بعد چند سال بچه دار شدم موقع زایمان از دستش دادم،بعدش دیگه خدا بهم ی بچه داد ک الان دو ماهشه ،از ترس اینکه بچه مریض نشه غصه گرفتم ک نکنه باردار باشم ،وگرنه عاشق بچه م،نعمت الهیین

یـک عمـــر اگـر روزه بگیریـم و بگیریـد و بگیرنـد...همتـا نشـود بـا عطـش خشـک دهـان علی اصغـر...
این طبیعیه گلم من بعد ۷ ماه هنو پریود نشدم لکه بینی هم طبیعیه ممکنه به خاطر رابطه باشه اما حتما ی تس ...

میخوام ی قرص ال دی بخورم تا ببینم پریود میشم یا ن

2738
میخوام ی قرص ال دی بخورم تا ببینم پریود میشم یا ن

عزیزم بهتره با دکتر مشورت کنی شما چون بچه شیر میدی پریود نمیشی پس قرص الکی نخور فدات شم  فقط رحمت داغون میکنی

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
واقعا؟؟ خدا از دهنت بشنوه

مگه چریودت منظم شده ک میترسی؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2706