2737
2734
عنوان

بارداری دو ماه بعد زایمان کمک

9144 بازدید | 39 پست

سلام 

الان دو ماهه زایمان کردم بچه م کوچیکه هنوز 

10 روز پیش برای اولین بار بعد زایمان رابطه محافظت نشده داشتیم 

چند روزه زیر شکمم درد میکنه دو سه روز پیش هم ی خورده خونریزی به صورت لکه داشتم ک همون ی بار بود دیگه تموم شد میترسم لکه لانه گزینی باشه حالا چ خاکی ب سرم بریزم ،

راهی هست کمکم کنید ؟؟؟؟؟

یـک عمـــر اگـر روزه بگیریـم و بگیریـد و بگیرنـد...همتـا نشـود بـا عطـش خشـک دهـان علی اصغـر...

فکرنکنم تاسه ماه بعدزایمان بارداربشی

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکرنکنم تاسه ماه بعدزایمان بارداربشی

واقعا؟؟ خدا از دهنت بشنوه

یـک عمـــر اگـر روزه بگیریـم و بگیریـد و بگیرنـد...همتـا نشـود بـا عطـش خشـک دهـان علی اصغـر...

اگه حامله باشی به فنا میریااا🤣🤣

میخاستم از این امضا باحالای طولانی با کلی شکلک عجق وجق بزارم از اونا که ادم درگیرش میشه تا اخرش بخونه عاماااا مشکل اینجاست بلد نیستم چیزای باحال از خودم درارم همینکه خودم باحالم بسمه  کاربر جدید نیستم. عاشقتونم❤ میشه واسه رسیدن به آرزو هام دعام کنید.  وقتی تو امضاتون صلوات میبینم میفرستم منتها حالشو ندارم بگم که فرستادم🌼🌼🌼🌼
اگه حامله باشی به فنا میریااا🤣🤣

اره بخدا موندم چیکار کنم تازه سزارین شدم

2738

عزیزم هرچیزی ممکنه ولی از این به بعد بیشتر حواستون رو جمع کنین

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
اره بخدا موندم چیکار کنم تازه سزارین شدم

اوه سزارین وای خدا نصیب کسی نکنه 

میخاستم از این امضا باحالای طولانی با کلی شکلک عجق وجق بزارم از اونا که ادم درگیرش میشه تا اخرش بخونه عاماااا مشکل اینجاست بلد نیستم چیزای باحال از خودم درارم همینکه خودم باحالم بسمه  کاربر جدید نیستم. عاشقتونم❤ میشه واسه رسیدن به آرزو هام دعام کنید.  وقتی تو امضاتون صلوات میبینم میفرستم منتها حالشو ندارم بگم که فرستادم🌼🌼🌼🌼
واقعا؟؟ خدا از دهنت بشنوه

ان شالله که باردارنباشی ولی خیلی احتیاط کن 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
بنظرم اگه هم باردار بودی اصلا ناراحت نشو هدیه ی خداست چه بهتر باهم بزرگ میشن😍

شوهرم عصبیه اعصابش خورده میگه بچه مریض میشه و از این حرفای اعصاب خوردی

زندانی من چهل روز بعد زایمان با اولین نزدیکی حامله شد

وای نگو ، خدا چیکار کنم 

2706