2733
2739
عنوان

اگه کسی معلم دبستانه یا اطلاعی داره ممنون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 72 پست
عزیز اینا ک بالا گفتن پس چی میگن بعد گلم پسرم میشه 6 مگه نباید 7 سال تمام باشن

غیر انتفاعی ها بعضی ها شون هفت سال تمام رو اول ثبت نام میکنن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهتر بزاری بره اول چون اینجوری بچت از همه یک سال عقب می مونه

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2738

عزیزم اینجور چیزا طبیعیه من خودمم زیاد دیدم فقط بگرد یه معلم خوب براش پیدا کن همون کلاس اول بفرستش

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
دولتی چی عزیز خبرداری

می‌دونم که دولتی ها تا هشت سال تمام رو باید اول ثبت نام کنن.ولی در مجموع دولتی پایان شش رو اول می‌نویسه و غیر انتفاعی های خاص هفت سال تمام رو اول مینوییه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

دست خودته اگه فک می کنی اینجوری بهتره باشه 

ولی به نظرم بفرستش اول ببین چجوریه اگه دیدی خوب نبود بگو معلمش ردش کنه که ممکنه اونم تاثیر خوبی نداشته باشه تو روحیش

از همین الان باهاش کار کن هم درسی هم روانی بذارش خونه مامانت اگه پیشتن هرروز یکی دو ساعت تو هم برو

🥰🥰🥰😇

من پسر عمم همینکارو کرد

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
2706