2737
2739
عنوان

اگه کسی معلم دبستانه یا اطلاعی داره ممنون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به مدرسه داره

خب این یه جور تقلبه میخان دیرتر بفرستن که سن بچه ها بالا باشه یادگیریشون سریعتربشه بگن کار ما خیلی درسته

البته منم قبول دارم بعضی بچه ها تو ۶سالگی نمیتونن اولو یاد بگیرن

🥰🥰🥰😇
2731
خب این یه جور تقلبه میخان دیرتر بفرستن که سن بچه ها بالا باشه یادگیریشون سریعتربشه بگن کار ما خیلی د ...

کلا آموزش زیر هفت سال درست نیست

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
اخه خیلی بهش فشار میاد اگه راهی بود خیلی بهتر میشد

نمیدونم میشه دوباره رفت پیش یان ولی یکی از فامیلای بچه هاشو یه سال دیر تر فرستاد پیش و مدرسه

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
خب این یه جور تقلبه میخان دیرتر بفرستن که سن بچه ها بالا باشه یادگیریشون سریعتربشه بگن کار ما خیلی د ...

تقلب که نیست خب سنه بچهاشون بالا میره و اخساس سرخوردگی میکنن اگه از یه سال بیش تر باشع

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
2740
نمیدونم میشه دوباره رفت پیش یان ولی یکی از فامیلای بچه هاشو یه سال دیر تر فرستاد پیش و مدرسه

بله میشه.من پسرم دوسال پیش رفت چون وقتی پارسال خواستم مدرسه مورد نظرم اول ثبت نامش کنم از سنش ایراد گرفتن منم دوباره فرستادم پیش تا سنش برای سال بعد به اول برسه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
متاسفانه کسیوندارم اینجا بهمین خاطر درکش هم نسبت به همسالاش کمتره

بذار بره اول به معلمش بگو مردودش کنه دخترمنم همین مشکلو داشت نفرستادمش بعدا مجبور شدم ببرم استثنایی

باهاش کار کن عزیزم 

🥰🥰🥰😇
بله میشه.من پسرم دوسال پیش رفت چون وقتی پارسال خواستم مدرسه مورد نظرم اول ثبت نامش کنم از سنش ایراد ...

درسته من مامانم معلمه کلاس اول هست از این چیزا زیاد دیدم

بله میشه.من پسرم دوسال پیش رفت چون وقتی پارسال خواستم مدرسه مورد نظرم اول ثبت نامش کنم از سنش ایراد ...

مگه متولد چ سال و ماهیه  اخه خیلی گناه دارن نیمه دوم اول کدوم احمقی درست کرده

عزیزم شما میگی تقلب ولی اگه بچه ای امادگی نداشته باشه و اذیت بشه و توی روحیاتش اثر بذاره خوبه؟

مگه متولد چ سال و ماهیه  اخه خیلی گناه دارن نیمه دوم اول کدوم احمقی درست کرده

مرداد ۹۲ هست.مدرسش هفت سال تمام رو اول می‌نویسه چون طبق روش های آموزشیش زیر هفت سال رو پیش ثبت نام میکنن و اصلا زیر هفت سال آموزش مستقیم ندارن.حتی تو پیش اصلا حروف الفبا و اعداد کار نمیکنن

2706