2737
2739
عنوان

در آستانه طلاق دوم هستم

1202 بازدید | 27 پست

سلام خانمها من یبار طلاق گرفتم مجدد ازدواج کردم ده سال هم زندگی کردم و حاصل ازدواج دوم یه پسر 7 سالست ولی یکساله اقدام کردم برای طلاق   بعد از یکسال دوندگی تونستم با بخشش مهریه و فقط 4 تا سکه بهم دادن حق طلاق رو بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا طلاق میگیری؟؟

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
و اللن هنوز نرفتم دادگاه که جدا شم هنوز توی یک خونه هستیم ولی وکالت بلاعزل گرفتم وخیلی حالم بده و حس ...

چی شده 

چرا بازم میخوای جدابشی راهی نداره ؟>

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2740

آره دوستان من متاسفانه دوهفته بعد ازدواجم از ایشون تو پارک کتک خوردم و دوماه بعد خیانت دیذم و این فحش و کتک و خیانتها روز به روز بیشتر شد تا جایی که یروز هلم داد از راه پله های خونه ومن نزدیک بود بمیرم از اون روز به بعد کنده شدم از این زندگی

هنوز زیر یه سقف هستین؟

راه نداره باهم زندگی کنین؟

دخترعمه ی من سه بار طلاق گرفت خوش و خرمم داره زندگی ش رو میکنه

از ازدواج دومش هم یه پسر ۱۲ ساله داره

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
آره دوستان من متاسفانه دوهفته بعد ازدواجم از ایشون تو پارک کتک خوردم و دوماه بعد خیانت دیذم و این فح ...

شوهرم فحاشه خیلی حرفای رکیک میزنه و هیچ پولی خرج نمیکنه دست بزن داره و خیانتکار 

ازدواج اولم با پسر عموم بود که به زور خانواده بود بعد از ازدواج متوجه شدم عقیم هستن و می‌دونستن هم و ...

خب چرا همسر دومت بد بود بچه دار شدی؟؟ حالا الان درسته بچه داری اما چه فایده همون پسرعموت بهتر نبود؟؟

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2706