2752
2734
عنوان

در آستانه طلاق دوم هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 27 پست
ازدواج اولم با پسر عموم بود که به زور خانواده بود بعد از ازدواج متوجه شدم عقیم هستن و می‌دونستن هم و ...

وای اینکه میشه فریب در ازدواج 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشتباه کردم میدونم اما بعد از اومدن بچم همسرم خیلی خیلی بدتر شد  

من نمیدونم پسر عموت چطوره؟؟ اما چند سال پیش یه آقایی میگفت یه خانم و آقا بودن ده  یازده سال برای بچه دار شدن نذر و نیاز میکردن بعد بچه دار شدن بچه شون ناقص بود میگفت اصرار به چیزی نکنید حالا انگار قسمت شمام این بوده بچه دار نشی  به خاطر بچه زندگیتو خراب کردی هر دو شو 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
اشتباه کردم میدونم اما بعد از اومدن بچم همسرم خیلی خیلی بدتر شد 

عزیزم نگران نباشید ایشالل حل میشه پاکسازی کنید حتما 

من درخواست دوستی میفرستم برای عکس دو تا کتاب و یکم توضیحات میفرستم دوست داشتین انجام بدید