2737
2734

خانمهای عزیز و دوستای گلم هر سوالی داشتید در مورد بورس و سهام عدالت دارید بپرسید دوست دارم کمک اتون کنم چون یه روزی افرادی بودند منو کمک کردند تا من به اینجا رسیدم 

عزیزم الان 30 درصد سهام عدالت رو میشه فروخت حدودا چقدر میشه 

و اینکه بفروشیم بهتره یا نه؟ 

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سهاممو ازاد کردم نمیخوام نه بفروشم نه وارد بورس بشم

سجامم ثبت نام نکردم

اشکالی نداره؟؟؟

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2728
عزیزم الان 30 درصد سهام عدالت رو میشه فروخت حدودا چقدر میشه  و اینکه بفروشیم بهتره یا نه؟  ...

گلم نفروشی بهتره فکر کن یه زمین برا فرزندت خریدی گزاشتی یه گوشه 

سی درصد تقریبا دو و نیم میلیون 

2740
من سهاممو ازاد کردم نمیخوام نه بفروشم نه وارد بورس بشم سجامم ثبت نام نکردم اشکالی نداره؟؟؟

خوب پس سهمت چی میشه؟؟؟

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱

ممنون از اینکه هستی ⚘سوالم اینه اگر سهام ازاد کنیم و ۳۰ درصدش بفروشیم اون هفتاد درصد مابقی خودمون باید مدیریت کنیم کسی که وارد نیست چه کنه من به پولش احتیاج دارم که بفروشم اما هنوز هیچ کاری نکردم ازادشم نکردم .چون از بورس چیزی نمیدونم و اون ۷۰ درصد چی میشه

من سهاممو ازاد کردم نمیخوام نه بفروشم نه وارد بورس بشم سجامم ثبت نام نکردم اشکالی نداره؟؟؟

بهترین کار ممکن رو کردی هیچ کاری رو نکن بندازش یه گوشه مث یه قطعه طلا 

گلم نفروشی بهتره فکر کن یه زمین برا فرزندت خریدی گزاشتی یه گوشه  سی درصد تقریبا دو و نیم میلیو ...

ممنون از راهنمایی ت ❤️

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
2706