2733
2739
عنوان

چند بار در هفته به مادرشوهرتون زنگ میزنید؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3717 بازدید | 124 پست

من اصلا زنگ نمیزنم گاهی که همسرم بهش زنگ میزنه منم باهاش حرف میزنم. یه شهر دیگه است. ولی اون بنده خدا ماهی یکی دو بار به من زنگ میزنه  

راستش من روم نمیشه خودم بهش زنگ بزنم

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو نامزدی خر چند هفته یکبار میزدم ولی اون نمیزد.با خواهر شوهرام هم میزدم..ولی یبار تو نامزدی مریض شدم 1 هفته تو تخت خوابیدم حتی یکبارم زنگ نزدن حالمو بپرسن..من ازون موقع دیگه به هیچکدومشون نمیزنم

2731
من نمیدونم زنگ بزنم چی بگم اخه اون خوشش از غیبت و خبرای رنگو وارنگ میادمنم از اینکارا بلد نیستم☹

منم کم حرفم مادر شوهرمم زیاد پرحرف نیست اهل غیبتم نیست حرفی نداریم😁

خب اخه تو این ۱سال و نیم اصلن یکبارم منو دعوت نکردن....اتفاقن مادرم چون دوماد اخرش خیلی دوسش داره و ...

نه مامان من به همسرم زنگ نمیزنه مگه اینکه کار واجب داشته باشه اتفاقا رابطشون هم خیلی خوبه 

واسه دعوت هم به نظرم خونه پدر و مادر فرق داره دعوت نمیخواد

عزیزم این قدر مقایسه نکنید هر آدمی یه جوریه قرار نیست که همه مطابق میل ما باشن خیلی ها اهل زنگ زدن نیستن والا مادرشوهرت زنگ هم بزنه میگی قصدش دخالته همین الان تو کامنت بالا گفتی

زن اگه سیاست زنونه داشته باشه میدونه با زنگ زدن زود به زود به مادر شوهر باعث میشه که پیش شوهرش عزیزتر میشه همیشه جوری رفتار کنید که خانواده همسرتون باهاتون رودرواسی داشته باشن واین باعث میشه تو زندگیتون دخالت نکنند

2738
همشون بیشعورن از منم همینطورن بخدا مادر امروز صبح پیاده کوبیده اومده واسه من زردآلو اورده که یه وق ...

چقدر بی شعورن که تو بارداری حرص میدن....حرص نخوریاا تاثیر رو بچه میزاره بگو به جهنم همینکه ریختشونو نبینی بهترین چیزه

هیچ بار چرا باید زنگ بزنی یا زنگ بزنه   هفته یه بار می رم خونش تازه تو یه حیاطیم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
الکی نگو😐

به جان خودم عمه بزرگم عاشق مادرمه هی میاد خونمون میگه پاشو بریم بیرون هوا عوض کنیم پاشو بریم خرید پاشو بریم فلان و... اصلا خیلی مواظب روح روان مایه به بابام یه پول خیلی قلمبه ای قرض دادهدالان میگه نمیخام فدای یا تار موت. اینقدر هم ماهارو دوست دارن اونروزی به من میگه فکر نکنم اونجوری من عاشق تو ام تو هم منو دوست داشته باشی من حاظرم چشامو به خاطرت بدم😍😍😍😍

2706