2737
2739
عنوان

پسر بچه ها به نظرم زیاد دوست داشتنی نیستم از نظر ظاهری

| مشاهده متن کامل بحث + 1513 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا از نظرهرکس بچه خودش شیرین تره شلید بگه اطرافیان میگن ، ولی خب اطرافیان اون دختر عمو هم میگن ب ...

از نطر خودم هیچ تفاوتی ندارن عزیزم

اطرافیان هم پشت سرش نمیگن جلوی روی خودمون میگن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
آه این چ حرفیه دیگه همه بچه ها عزیزو خوشگل و نازن ی جوری حرف می‌زنید آدم از هرچی منطقه بیزار میشه ین ...

عزیزم من افسردگی دارم خواستم ببینم این احساسم طبیعیه یا بخاطر افسرده بودنمه 

2728
ای وای ۱۰ ماهه فکر کزدم بزرگتره خوب پس حالا مونده تا اجتماعی بودنشو نشون بده

اره پسرمنم ۸ ماهشه😁😍جفتشون هنوز خیلی کوچولو وگوگولی ان❤ولی اون کاملا اروم تو بغل مامانش میشینه

پسرمن توبغل همه میره ومیخنده و بازی میکنه

البته پدر منو دراورده🥴

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من خودم عاشق پسربچه بودم و خداروشکر دو تا جیگر طلاشو بهم داد...اولیم که تک بود و هست فداش بشم...خدایی برا خودم عادی بود اون اولا مثلن یک سالگیش اما تو خیابون و مهمونی و هر جا میرفتیم میدیدم چقد همه قربون صدقه میرن و بغلش میکنن و توجه جلب میکنه الان عکساشو نگاه میکنم میبینم حق داشتن😁😍

دختر دارا حسادت بسه😉انقد مغرضانه نظر ندید

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2740

نظر من اینه بچه ها بچه ان همشون بامزه ان

حتی من پسربچه های ۱۰ساله هم برام شیرینن یا ۱۵ساله و دخترا هرچقدرم بزرگ بشن دوسشون دارم 

البته از بعضی دختربچه ها هم خوشم نمیاد دست خودمم نیست اما در کل سلیقه اییه

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

بیشتر بچه ها از پنج سالگی به بعد فقط برای پدرمادر و اعضای خانواده  خودشون بامزه هستن و حوصله بقیه رو سر میبرن خصوصا این بچه هایی که بیشتر از سنشون صحبت میکنن یا حرفایی بزرگتر از سن خودشون میزنن یا پدرمادر وادارشون میکنن توجمع شعر بخونن یا شیرین کاری کنن ربطی هم به جنسیت نداره    البته این فقط نظر شخصی خودمه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست