2737
2734

سلام به نظر من پسربچه ها چندان از لحاظ ظاهری دوست داشتنی نیستن شما هم اینطوری هستین ؟؟

یه چیز دیگه میگم نخندین .من وقتی بچه قنداق هست خیلی برام گوگولیه وقتی قنداق نیس اینجوری نیست این طبیعیه ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه بچس...پسر دختر نداره که😐😐😒

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2731

والا پسر بچه داریم تو فامیل توپول موفرفری سفید چش رنگی از دخترا خوشگلتره

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘

نه اتفاقا خیلی شیرین و بامزه و خنده دار تخس بازیاشون

اره شبیه شکلات میشن😁

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂
2738

تو فامیل یه پسر بچه داریم اینقدر خوشگله ماشاا... یعنی اگر لباس دخترا رو تنش کنی کسی متوجه نمیشه پسره. خیلی ناز و شیطونه من عاشقشم از نوزادیش دوستش داشتم تا الان که یک و نیم سالشه. بقیه پسر بچه ها یکم فضولن و قیافشون پسرونس بعد یکی دوسال دیگه نمیتونی انگار قربون صدقشون بری. 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2706