2737
2734
عنوان

شوهرم در حد مرگ زدتم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6694 بازدید | 224 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شمارش نتونستم پیدا کنم اخه شوهرمم میگه من باهاشم خواستی بمون نخواستی هم برو میگه مگه  چی برات ک ...

شوهرت رسما حروم زادس برو بابا طلاقتو بگیر فردایی ایدز میگیری بابا 

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
نگاه کن یه خانم دکتر کاشت مو هست سه ساله با شوهرمه خدا نهلتش کنه اخه خیلی سرتر از شوهرمه اخه وقتی می ...

شما باید یک فکر اساسی کنید شوهرتون هم خائنن هم دست بزن دارن توی این موضوع غرق نشید دنبال زنه نرید مشکل شما توی خونتونه اگر خانواده ی درست و حسابی دارید بزنید بترکونیدش اگر نه فکراتونو بکنید و شرایطتونم اکی کنید برای مستقل شدن

2742
شوهرت رسما حروم زادس برو بابا طلاقتو بگیر فردایی ایدز میگیری بابا 

جایی ندارم برم بچمو بهم نمیدع

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
نگاه کن یه خانم دکتر کاشت مو هست سه ساله با شوهرمه خدا نهلتش کنه اخه خیلی سرتر از شوهرمه اخه وقتی می ...

خاک بر سرش بخدا اگه ما خانمها در حق هم خیانت نکنیم هیچ خانمی خیانت نمیبینه

شما باید یک فکر اساسی کنید شوهرتون هم خائنن هم دست بزن دارن توی این موضوع غرق نشید دنبال زنه نرید مش ...

درامدی ندارم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2740
خاک بر سرش بخدا اگه ما خانمها در حق هم خیانت نکنیم هیچ خانمی خیانت نمیبینه

بابا من تعجب میکنم اخه یه خانم دکتر اونم خیلی خوشگل بیا با شوهرمن که کچل و زشته و سیاهه رفیق بشه

ادم بد و‌خوب نداره از همون اول باید میخو بکوبی ب هرکی رو بدی همون خوبشم روت سوار میشه من الان مامانم ...

عزیزم ادم بدو نمیشه میخ کوبید هیچکسم اونجور که شما میگی نمیتونه طلاق کسیو بگیره 

جایی ندارم برم بچمو بهم نمیدع

ببین وقتی تو بری میبینه چه بلایی سرش اومده اون دکتر لاشی که نمیاد بچه تو رو جم کنه اون وقت این عن اقا میفهمه چه گهی خورده

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
درامدی ندارم

پیدا میشه

همه چیز اکی میشه اگر بخواهید و برید دنبالش خیلی از زنها هیچ پشت و پناهی نداشتن فکر کنید همسرتون فوت شده تنهایید اونموقع که دیگه باید از پس خودتون بربیایید سلامت روان خودتونو و بچتون و عزت نفس و عمرتون ارزش کمی تلاش و سختیو داره کاش زنای ایرانیو یکمی قویتر و با اعتماد بنفس تر تربیت کنن که اینقدر من این جمله رو نشنوم 🤦🏻‍♀️

2706