2752
2734
چ جالب اینو نمیدونستم ک مربوط ب مصره فک کنم داروها روهم اونا کنترل میکنن و‌مریضیا بخاطر ثروتمند شدن ...

درسته

و صد البته آب و خمیر ندون ها

خیلی چیزا هست اگه بخواید بهتون میگم

البته بعد از جنگ جهانی دوم خیلی پرنفوذتر شدن

درسته و صد البته آب و خمیر ندون ها خیلی چیزا هست اگه بخواید بهتون میگم البته بعد از جنگ جهانی دوم ...

بله قطعا میخوام خیلی علاقه دارم ب دونستن مطب راجبهشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله قطعا میخوام خیلی علاقه دارم ب دونستن مطب راجبهشون

اول باید راجب قوی ترین خانواده های دنیا بدونی

و قطعا به اسم خانواده روتشیلد برخورد میکنی

این خانواده هااینقدر قوی هستن که به دولت ها وام میرن و همیشه توی طول تاریخ جایگاه فوق العاده ویژه ای داشتن 

2731
چ جالب.خب؟

گروه ایلومناتی اول پاشیده شده ( قدیمیه)

ولی احتمالا سالها بعد از اون گروهای کوچیک تری به وجود اومدن که هرکدومشون پولدار تر بودن قوی تر بودن

به مرور زمان اونقدر قوی میشن که بانک میزنن ، توی جنگ ها سود با اینا بوده چون سلاح، خوراک و.. به کشور ها میفروختن .

از سابلیمینال و فرکانس های مخرب به صورت خیلی گسترده استفاده میکنن.

فراماسونری هم وجود داره که گفته هاش رو نمیشه توی سایت گفت چون به دولت ما و کسایی که داخلش هستن مربوط میشه 

اینطور که بوش میاد خیلیاهوشنم بچه بازن( پدوفیل)

پشنهاد میشه بجای خمیر دندون عادی از خمیر دندون های گیاهی استفاده کنید ( بخاطر مواد داخلش)

اگه بخوان میتونن یه هنرمند رو معروف کنن یا بدبخت کنن

مثل ماجرای مایکل جکسون

گروه ایلومناتی اول پاشیده شده ( قدیمیه) ولی احتمالا سالها بعد از اون گروهای کوچیک تری به وجود اومدن ...

هرچی میگی بیشتر عطش‌پیدا میکنم بدونم 

چ‌گروه های عجیبین اینا

هرچی میگی بیشتر عطش‌پیدا میکنم بدونم  چ‌گروه های عجیبین اینا

خیلی 

یکسری کتاب های زبان آلمانی هست که من ترجمشون رو اصلا پیدا نکردم ولی خیلی صریح داره راجبشون میگه .

گروه های خیلی بسته ای هستن و کسایی که عضوشون هستن رو افراد خیلی خاصی تشکیل میده که خیلیم ثروتمندن

اینطورم که بوش میاد اکثرا یهودی هستن حتی پولدار ترین های ایران هم خیلی هاشون یهود تبارن و این مورد ...

عه تو‌ایرانم هستن

البته اره دگ‌تو‌تلویزیون ک نمونه بارزشه‌نشونه هاشون‌هس

عه تو‌ایرانم هستن البته اره دگ‌تو‌تلویزیون ک نمونه بارزشه‌نشونه هاشون‌هس

بله تو ایرانم خانواده های قدیمی قوی هست

خیلی چیرا تو تاریخ ایران هست که یا کلا پنهان شدن یا عوض 

بله تو ایرانم خانواده های قدیمی قوی هست خیلی چیرا تو تاریخ ایران هست که یا کلا پنهان شدن یا عوض&nbs ...

چ اطلاعات خوبی داری شما

ممنون ک ب منم گفتین

ممنون از وقتی ک گذاشتین

چ اطلاعات خوبی داری شما ممنون ک ب منم گفتین ممنون از وقتی ک گذاشتین

تشکر💓

از صحبت راجب این چیزا خیلی خوشم میاد ولی خوب متاسفانه افرادی که راجب این مورد ها بحث کنن چندان با من ملاقات‌ نداشتن 

اگه خواستید بیشتر بدونید حتما میگم🌸

تشکر💓 از صحبت راجب این چیزا خیلی خوشم میاد ولی خوب متاسفانه افرادی که راجب این مورد ها بحث کنن چند ...

من‌فکر کردم شاید بخوایید استراحت کنید اگر مایلید چرا ک ن منم بدم نمیاد

2706