2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در کمال احترام و متانت ،من و قبول داره ولی خانواده شو اصلا قبول نداره

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

شوهرم دست و دلبازه هر چی خرج کنم هیچی نمیگه سرخود میره برام طلا میخره ی هو میاد خونه با ی گوشواره یا ی دستبند هر کار کنم یا هر حرفی ب خانوادش بزنم دخالت نمیکنه اصلا ب حجابم گیر نمیده ولی اگر کسی بیرون اذیتم کنه حالشو میگیره

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2740

شوهرم مرد آرومیه باعث شده منم نسبت به قبل که خیلی زود عصبی میشدم و رفتارهای غیرمنطقی میکردم ارومتر بشم زندگی نظمش بیشتر شده با بچم و زندگی خودم سرگرمم خدا روشکر لنگ دوستام یا شخص خاصی نیستم تمرکزم فقط رو زندگی خودم شده 

2706