2737
2739
عنوان

کیا جدیدا ای وی اف کردن (IVF)

512 بازدید | 23 پست

هزینه اش چقد شد تهران؟؟ 

و اینکه چه کارای کردین مثبت شد 

و مشکلتون چی بود

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

من مشکلم لوله فالوپم التهاب داره و باید وردارم یبارم ای وی اف کردم منفی شد چکار کنم کجا برم مثبت شه

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی لوله ات هیدروسالپنکس شده؟؟

بله اطلاعاتی دارین در موردش ؟؟ اینکه حتمن باید وردارم

2731

جایی میشناسید معرفی کنید هزینه اش مهم نیست دیگه برام خصوصی باشه و نتیجه بگیرم

من اطلاعاتی ندارم فقط دعا میکنم ان شاءالله خدا حاجت دلتو بده و دامنتو به زودی سبز کنه عزیزم

یه دنیا ممنون نمیدوونی چقد از این دعای قشنگت از ته دل خوشحال شدم

ایشالله خدا همیشه بهترینا رو بهت بده 

بله اطلاعاتی دارین در موردش ؟؟ اینکه حتمن باید وردارم

عزیزم با لوله هیدروسالپنکس باروری اتفاق نمیفته چون یه مایع سمی داخل لوله هست که جلوی لقاح رو میگیره

شما باید لاپاراسکوپی انجام بدی و اگه دکتر بتونه حین لاپاراسکوپی لوله رو از عفونت خالی کنه که فبه المراد ، وگرنه چاره ای نیست جز بستن اون لوله، بعدش فرصت دارید با لوله سالمتون طبیعی باردار بشید یا اگه عجله دارید آی وی اف کنید

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2738
عزیزم با لوله هیدروسالپنکس باروری اتفاق نمیفته چون یه مایع سمی داخل لوله هست که جلوی لقاح رو میگیره ...

دیگه لوله ای ندارم اونیکی قبلا از دست دادم بر اثر خارج رحمی اینم که رفتم ای وی اف کردم قبلا ور نداشتن لاپاراسکوپی هم کرده بودم قبل انتقال ولی ور نداشته بودن  یه دکتر خوب متخصص ای وی اف میشناسی معرفی کنید

بنظرم هر کجا برید برای ای وی اف نتیجه کار دکترا یکی هست  چون روند درمانش یکیه

فقط و فقط و فقط خدا باید بخواد عزیزم به خودش توکل کن

من سه بار ای وی اف کردم و نشد اما دیدم که خیلیا با من اومدن و بار اول شدن فقط خدا باید بخواد تا اتفاق بیوفته عزیزم

جایی میشناسید معرفی کنید هزینه اش مهم نیست دیگه برام خصوصی باشه و نتیجه بگیرم

تهران مرکز باروری امید خانم دکتر اقا حسینی خیلی خوبه..

دکتر نصر مرکز مام رو هم خیییلی تعریف میکنند خانمها..

ان شاء الله مشکلت حل بشه و به زودی دامنت سبز بشه..

من به خاطر ضعیفی تخمک و  اسپرم تو سیکل انتقالم..دعا کن..

برای مثبت شدن انتقال، تنها کاری که ازت برمیاد این هست که ارامشت رو حفظ کنی اصلا استرس نداشته باشی و به چیزهای مثبت بیاندیشی، داروهات رو به موقع بخوری...

دیگه لوله ای ندارم اونیکی قبلا از دست دادم بر اثر خارج رحمی اینم که رفتم ای وی اف کردم قبلا ور نداشت ...

یعنی در حال حاضر لولتون هیدروسالپنکس نیست؟؟؟

من از دکتر عارفی راضی ام ولی ایشون هم با لوله هیدرو کاری انجام نمیدن

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
یعنی در حال حاضر لولتون هیدروسالپنکس نیست؟؟؟ من از دکتر عارفی راضی ام ولی ایشون هم با لوله هیدرو ...

چرا لوله سمت چپم التهاب داره که ظاهرن با لوله التهابی ای وی اف موفق نمیشه لوله سمت چپمو ۴ سال پیش از دست دادم کلا ور داشتن 

پارسال ای وی اف کردم گفتن هر مشکلی بود وردارین دوباره کاری نشه لاپاراسکوپی کردن هیستروسکوپی کردن ولی وقتی درسیدم گفتن کاری نتونستیم بکنیم و التهاب درست نشد گفتم چرا ور نداشتین شما که لاپاراسکوپی کردین اینم ور  میداشتین میدونستین که با لوله التهاب موفق نمیشه چرا ای وی اف کردین گفت تا رضایت ندین ور نمیداریم قبلشم گفتم بهش هر مشکلی بود وردارین ادمای پولی بودن طالقانی بودم 

ولی باید بازم هزینه کنم و وردارم و ای وی اف کنم

تهران مرکز باروری امید خانم دکتر اقا حسینی خیلی خوبه.. دکتر نصر مرکز مام رو هم خیییلی تعریف میکنند ...

ان شالله خدا ما رو ببینه خیلی بهش محتاجم 

تهران مرکز باروری امید خانم دکتر اقا حسینی خیلی خوبه.. دکتر نصر مرکز مام رو هم خیییلی تعریف میکنند ...

مرکز مام دولتیه یا خصوصی؟؟

2706