2733
2734
عنوان

رفتار نامزدم داره منو عصبی میکنه+ اسکرین شات چت

| مشاهده متن کامل بحث + 3061 بازدید | 93 پست
بنظر من سن شما کمه واسه ازدواج. دیگه مرد حداقل باید ۲۳باشه ک زن بگیره. نامزدتونم سنش اینقدر کمم نیست ...

دقیقا منم الان ۱۷ سالمه ۱ ساله عروسی کردم 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
بنظر من سن شما کمه واسه ازدواج. دیگه مرد حداقل باید ۲۳باشه ک زن بگیره. نامزدتونم سنش اینقدر کمم نیست ...

بچگی ب سن نیست. ی دختر میبینی ۱۳سالشه ولی از ی زن ۳۰ساله فهمیده تر یا پخته تر . ... 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐چیه??? دنبال چی میگردی???😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=139133421]من✌🏻😂😂😂😂😂😂😂😂 میگه دوست دارم میگم عه؟ میگه اوهوم میگم خوب شد گفتی نمیدونستم😂😂 ...[/QUOT]

من یا میگم وظیفته یا میگم آره حق داری خداتو شکر کن😂

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
من میگم وظیفته😓

این که گاهی تو شوخی این حرفارو هم بزنی بد نیست ولی جواب دوستت دارم اموجی خنده نیست واقعا!!!! 

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
2731
خب ماهم تصمیم گرفتیم ۵ سال نامزد باشیم بعد ازدواج کنیم 

درست میگی ولی از الان باهاش حرف بزن و معنی زندگی رو حالیش کن و بگو که چطور باید ابراز علاقه کنه....چون سنش کمه و اگه اینجوری بار بیاد همینجوری میمونه تا همیشه

آره واقعا چقد بده که خودمون خانمیم و پشت سر یه خانم دیگه، اینجوری به شوهرش بگیم واقعا که 😑

اره دیگه اون شوهرم باورش میشه فکر میکنه زنه دیوونست ب جایی ک راه حل بدین بعضیها کلا مشکل دارن 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
چی عزیزم؟ 

اینکه میگی دیوونست 

خب ما تصمیم نگرفتیم زود ازدواج کنیم گفتیم حداقل باید ۵ سال بگذره

خب ب مرور زمان بهتر میشه. بهم علاقه پیدا میکنید 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐چیه??? دنبال چی میگردی???😂
یه سوال عقد نکرده چجوری نامزدین؟🤔

عزیزم نامزد یعنی نشون

یعنی انگشتر بردن و شاید صیغه ی محرمیت خوندن

عقد یعنی عقد رسمی توی شناسنامه، که دیگه اونموقع درواقع زن و شوهر محسوب میشن

خدا رو هزاران بار شکر 💕

دوستان چی میگین؟

به جای راهنمایی توی دل بنده خدا خالی می کنین که دوست نداره؟؟شما مگه نامزدش میشناسین شاید خجالتی باشه.یا ادم مذهبی باشه که هنوز عقد نیست درست نمی تونه حرف عاشقانه بزنه.

استارتر شما هم به جای اینجا تاپیک زدن یکم مطالب درباره زندگی مشترک و دوران اشنایی بخون.

نی نی سایتی ها خیلی دوست تون دارم.خیلی از تنهایی هام پر کردین.واسه همه تون دعا می کنم🌹🌹🌹🌹
یه سوال عقد نکرده چجوری نامزدین؟🤔

به قبل عقد همه میگن نامزد به بعد از عقد میگن زن و شوهر 

چرا تو نی نی سایت انقد عجیبه منم هر دفعه توضیح میدم عقد نیستم نامزدم بعد میگن نامزد یعنی چی😶

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2706