2737
2734
عنوان

رفتار نامزدم داره منو عصبی میکنه+ اسکرین شات چت

| مشاهده متن کامل بحث + 3039 بازدید | 93 پست
ببخشیدا ولی دیوو نه س نامزدت؟ 😐 کی در جواب دوستت دارم میگه عه و بعدم میخندع😑

این چ حرفیه 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

جدی باهاش صحبت کن بگو من توقعاتم اینه که فلان رفتارو از زنم ببینم ،اگه درست نشد یه مدت کم محلی کن ، سنش کم هست ولی دخترا اگه بخوان میتونن مثل یه زن پخته رفتار کنن 

💖معجزه 💚ای باز گرداننده آنچه از دست رفته 💚برم زیارت همه حاجت هامو بگیرم بیام چه حالی میده 🤭😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب راه حل چیه ؟

همین که آروم آروم باهاش راه بیاید.عجیب نباشه براتون.بزارید این حرفهارو از شما یاد بگیره.مطمئن باشید چندسال دیگه برعکس میشه اوضاع.انقد این خوبیهارو به خودتون برگردونه که تعجب کنید این همون آدمه

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲

بعضی از دختر ها نظرشون اینه به مردها ابراز علاقه کنی پرو میشن هوا برشون میداره. 

به نظر دلش با شما نیست. 

یه 6 ماه دیگه صبر کنید . براش گل هدیه ببرید و کارهایی که دوست داره انجام بدید . اگر خوب شد که خداروشکر اگر نه رابطه رو تموم کنید. اون هنوز بچه اس و با خودش کنار نیومده.

تو این مدت حواستون به روابطتتون باشه.

2731
نه

باهاش صحبت کن ببین حرف دلش چیه

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
بله

ببین برادر اینجور دخترا واسه ازدواج کردن مناسب نیستن و از لهاز عقلی خیلی کم سن اند....اینها همه چیو تو لباس خوشگل پوشیدن و خوشگذرونی و خونه مامان و بابا بودن میدونن از پیشرفت کردن زندگی و سازش با شوهر چیزی نمیدنن...بهتره زندگیتو تباه نکنی بعدا به حرف ماها میرسی 

وووی دختر عمو جان😍😂 داره ناز میکنه خیلی آویزونش نباشی بهتره

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2738

بنظر من سن شما کمه واسه ازدواج. دیگه مرد حداقل باید ۲۳باشه ک زن بگیره. نامزدتونم سنش اینقدر کمم نیست.من خودم ۱۵سالم بود نامزد کردم ۱۶سالگی هم عروسی کردم،،، همیشه مرد ب نظر من باید ۴الی ۵سال از خانومش بزرگتر باشه. اینجور زنو بیشتر میفهمه. 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐چیه??? دنبال چی میگردی???😂
بله

خودت باید فکرکنی اینجا کسی راه حل نمیده بهت یا میگن سنش کمه یا دیوونست  

ن ربطی ب سن داره ن چیزی باهاش صحبت کن 

ببخشیدا ولی دیوو نه س نامزدت؟ 😐 کی در جواب دوستت دارم میگه عه و بعدم میخندع😑

من میگم وظیفته😓

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
این چ حرفیه 

چی عزیزم؟ 

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.