2737
2739
خودش هر غلطی خواسته کرده بعد به شما گفته دخترای مثل شما جامعه رو خراب کردن؟؟؟ بعد نپرسیدی پسرای مثل ...

حالا منه بدبخت کاری هم نکردم که فقط با خاستگار رفتم بیرون برا آشنایی قصدش ازدواج بود 

بعد خودش هی میگفت برو آشنا شو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از طرفی پدر و مادر خودش فوت کردن و خواهر و برادراش ایران نیستن  وقتی اومد خاستگاری با یکی از ا ...

اگه پسر واااقعا خوبیه و معیار های شمارو داراست قبول کنید ولی از سر لج ک اونو دق بدی هرگز

اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی،لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!
2728
حالا منه بدبخت کاری هم نکردم که فقط با خاستگار رفتم بیرون برا آشنایی قصدش ازدواج بود  بعد خودش ...

این آدم مریضیه شما واقعا متوجه نشدی؟؟؟

عزیزم انقد شما باید ارزش خودتو بدونی ک حتی با اینجور آدما هم کلام نشی

چه برسه بفکر زندگی باهاش باشی

اگر تمام شب را به خاطر از دست دادن خورشید گریه کنی،لذت دیدن ستاره ها را از دست خواهی داد!
2740
عیب نداره اول زندگیته اینقدر شوک بهت وارد بشه

چی بگم کلا از وقتی اومد تو زندگیم فقط اذیت شدم 

با امید اینکه عاشقشم اونم دوستم داره تحمل کردم آخرم اینجوری دستمزدمو داد

میگه من خیلی دوستت دارم

بیا با هم باشیم 

پسر خوبیه ولی میدونم واسش مثل یه ضربه اس

خب پس بهش فکر کن چند جلسه ام صحبت کن عجله نکن بعد تصمیم بگیر 

ولی تصورش هم سخته که با کسی رابطه داشته اصلا تو رو دوست نداشته

البته که دوستم نداشته 

خیلی نامرد هست 

ولی بهتر اینجور شد 

دختره خیلی زرنگه اینو پابند خودش میکنه و حسابش رو میذاره کف دستش 

عشق کورم کرد به خدا 

خب الان مهمه دیگه ب گذشته فکر نکن.الان ک دیگه بیدار شدی پس درست و عاقلانه تصمیم بگیر.خدا بهت رحم کرده

خب پس بهش فکر کن چند جلسه ام صحبت کن عجله نکن بعد تصمیم بگیر 

فقط میترسم اگر اکی شدیم آشنایی این دو تا واسم دردسر شه یه وقتی یه چیزی بگه 

بینمون هیچ رابطه ای نبودا ولی احساسمو به طرف بگه 

2706