2733
2734
عنوان

خالم فوت شده میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 63 پست
واقعا انتخابم غلط بود ولی گول خوردم حتی خودشو نشون نداد تا بعد بچه  شاید باورش سخت باشه  ...

گلم اینم از حسادتشه میبینه به بچه محبت و توجه داری و یکم ازش دور شدی این رفتارها میکنه مردها حسودترینن حتی به بچه نوزاد خودشون رحم ندارن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
چی بهش گفتی؟

گفتم اخه چ‌توقعی داری از من من ب زمان احتیاج دارم تا حالم خوب شه...خیلی شرایط بدی بود بخاطر کرونا فوت شده بود هیچ کس نمیومد خونمون

دو روز اولو دلداریم داد سر روز سوم قاط زد دیگه هی غر غر 

بمن میگفت برو حالت خوب شد بیا!

منم گفتم اگه نمیتونی دلداریم بدی حالمو خوب کنی پس غر هم نزن ...دیگم رفتم جواب ندادم 

توقع داشت سر سه روز بابامو فراموش کنم😏

الان بهش میگم میگه نه من اونطوری گفتم تو ب خودت بیای😑

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم اینم از حسادتشه میبینه به بچه محبت و توجه داری و یکم ازش دور شدی این رفتارها میکنه مردها حسودتری ...

نه عزیزم با بچه کاری نداشت 

خیلی خودشو ول کرده بود 

فک کرد با بچه دیگه من نمیتونم کاری کنم طلاق بگیرم 

هر کاری دلش میخواست میکرد

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین
واقعا انتخابم غلط بود ولی گول خوردم حتی خودشو نشون نداد تا بعد بچه  شاید باورش سخت باشه  ...

اصلا باهاش درگیر نشو خدا شفا بده این آدم خودخواه رو 

خدا خاله  تونورحمت کنه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728

حالا دیگه وقت این بحث ها نیس ذهنتو درگیر نکن چون بچه داری و بعدا بچت یه مامان شاد میخواد همشون یه جورن شوهر منم همینطوری بود جون میداد واسه خانوادش اما الان دیده خودش چقدر گرفتاره و زندگی سخت تر از این حرفاس دیگه براش مهم نیس منم میپرسم میگه به من چه ولی مطمئن باش میخوره

گفتم اخه چ‌توقعی داری از من من ب زمان احتیاج دارم تا حالم خوب شه...خیلی شرایط بدی بود بخاطر کرونا فو ...

با تمام وجود درکت کردم 

مردا خیلی خودخواهن خیلی 

فقط باید بیمحلشون کرد تاربه خودشون بیان

چی بگم من ی آدم احق سادم  سریع گولشو میخورم  دل خودم سادس دلم سریع میسوزه براش  ول ...

نه دیگه این فکرها را با خودت نکن بیشتر اذیت میشی فقط بدون رفتار زشتی کرده ک بروش بیار ببین من از اول گفتم خیلی از مردها همین اخلاق خودخواهی را دارن و جالبه اون که ظاهرش بهتر و موجه ترا از همه بدتره 

همین شوهرت تو یا امثال شوهر من اوتقدر براشون مهمه تو اجتماع خوب جلوه کنن که اگر به فرض مثال یه جا میرفتین زن دوستش میگفت خالم مرده شما ناخود اگاه اهمیت نمیدادی یا یه لبخند کوچیک تو اون ملاقات میزدی کلی توبیخت میکرد که وای درک نداری فلانی عزاداربود تو فلان کردی میخوام بگم همچین موجودات کثیفی هستن کلا به همه حق میدن جز زن خودشون میدونی چرا چون تصور میکنن اولا روح و جیم زن  در خدمت اونهاست  دوما حسودی میکنن زنشون به کسی غیر از اونها یا بستگانشون  توجه کنه سوما دنبال اینن بگن خیلی فهمیده هستن و برا بقیه خوب سجاده اب میکشن 

2738

عزیزم بعصیا با گفتگو بعصیا با دعوا و بعضیا را مقابله ب مثل من ب شوهرم گفتم هرجور با خانوادم تا کنی منم با خانوادت تا میکنم همون شد ک باید بشه تعارفم نکردم بیاد خونه مادرم میرم خونه مادرش 7 سال طبقه بالای مادرش بودم ، ن عید نه مراسمی، نبود با من انگار از زیر بوته اومده بودم فقط خودشو خانوادش دیدم نمیشه وقتی جدا شدیم از خونه مادرش شدم عین خودش بهش گفتم هر جور باهام تا کنی باهات تا میکنم 7 سال کوتاه اومدم هار شدی حالا خود دانی ، ب بچه فامیلم لبخند بزنه ب بچه فامیلش لبخند میزنم تا این حد

نه دیگه این فکرها را با خودت نکن بیشتر اذیت میشی فقط بدون رفتار زشتی کرده ک بروش بیار ببین من از اول ...

دقیقا دقیقااا

برا خود شیرینی و ک بگن آدم خوبیهو

خودشو برا همسایه های غریبه تیکه پاره میکنه 

البته خانوادگی این طورن 

نمیخوان کسی بفهمه چقد حیوونن  

چی بگم من ی آدم احق سادم  سریع گولشو میخورم  دل خودم سادس دلم سریع میسوزه براش  ول ...

اصلا دلسوز نباش من از مادر بیشتر بودم چون مادر نداشت ولی الان بگه مریضم ساکمو جکع میکنم میرم میگم منو بچم میگیریم اصلا توجه  ای نمیکنم به  اداهاش لوس شده بود والا ما زنا جرات نداریم بگیم پریودیم درد داریم  

عزیزم بعصیا با گفتگو بعصیا با دعوا و بعضیا را مقابله ب مثل من ب شوهرم گفتم هرجور با خانوادم تا کنی م ...

خوب کردی اقلن تو جربزشو داشتی 

منم همین بلا رو سرش بردم با خانوادش قطع ارتباط کردم سر بی احترامیهاشون الان داره از همون میسوزه 

خوب کردی اقلن تو جربزشو داشتی  منم همین بلا رو سرش بردم با خانوادش قطع ارتباط کردم سر بی احترا ...

خب پس جنبه تلافی هم داره کارش

خوب کردی اقلن تو جربزشو داشتی  منم همین بلا رو سرش بردم با خانوادش قطع ارتباط کردم سر بی احترا ...

ببین یهو قطع ارتباط نکن میگه مادرم مریصه بی تفاوت باش اگه اعتراض کرد بگو منم عین خودت دیگه بحث نکن دعوا راه ننداز بعد بگو هر جور رفتار کنی همون جور رفتار میکنم، با خانوادت گرم گرفت گرم بگیر با خانوادش ، ببین شاید برات مهم باشه اما یجوری رفتار کن انگار برات بی اهمیته مثلا الان برا ختم رفتی بگو دوست داری بیا دوست نداری نیا خودت میدونی هر جور راحتی، کلا تو همه مسایل مریوط ب خانوادت باهاش اینجوری باش یعنی اصلا راجب خانوادت باهاش حرف نزن اتفاقاتو براش نگو همیشه خانوادتو شادو خوش سکرت نشون بده نگو مامانت مزیصه نگو خواهرت چی گفته بهش بگو دوست داری کنارم باش دوست نداری نباش بعد اون هر برخوردی کرد تو هم همون برخوردو کن زمان میبره ولی شدنی اصلا دعوا و بحث نکن فقط کار خودتو کن

2706