2733
2734
عنوان

خالم فوت شده میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 63 پست
ن دیگه به این کارهاش کار نداشته باش ولی بگو من حق دارم برا خالم سوگواری کنم و رفتارت بسیار زشت بود و ...

چرا باید بهش بگم 

تو بدترین حال ممکن بودم خیلی خوب گذاشت تو کاسم جواب خوبیامو داد 

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم شک نکن بدبختترین نیستی زنهای بدبخت زیادن چون نود درصد مردها اخلاقشون مثل شوهر شماست و بشدت خودخو ...

تقصیر خود خانم هاست 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728
حالم ازش بهم میخوره حتی خوشحال شد ک مادرم ناراحته  جلو روشون حیا نمیکرد همه فهمیدن ک خوشحاله&n ...

هنوز  خیلی از مردها نمیفهمن ناراحتی و غصه خوردن زن واسه خودشون بده چون اون مادره بچشونه اونه که تا اخر میمونه و پدر و مادر رهگذرن و این به خاطر درک نکردن موضوع ازدواجه اینکه در غم و شادی باهم بودن باید باشه و بعضیا هنوز وابسته به خانواده خوشونن و نمیفهمن خانواده تو زنته و بس

2738
چرا؟

انتخاب غلط 

پذیرش تا این حد از مردسالاری 

وابستگی مالی و روحی ووووو

تسلیم بودن و تازه ارائه خدمات به همچین بیشرم هایی و فرزندآوری براشون وغیره و غیره 

تازه این آقایون و خانم ها الگوی بچه هامون هم میشن و نسل بعد همینطور میشه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
چی بهش بگم آخه ؟   با ی بچه شش ماهه تو دستم کلی صداشو برد بالا یکی زد تو سرم  بچه بغلم ...

خدا سرش میاره اونوقت تو هم عین خیالت نباشه و بشین با بچت عشق کن و بی تفاوت از کنار مریضیا و درد و مرگشون بگذر والا

انتخاب غلط  پذیرش تا این حد از مردسالاری  وابستگی مالی و روحی ووووو تسلیم بودن و تازه ا ...

واقعا انتخابم غلط بود ولی گول خوردم حتی خودشو نشون نداد تا بعد بچه 

شاید باورش سخت باشه 

ولی همینه بچه دنیا اومد از این رو ب اون رو شده بود 

داشتم شاخ در میوردم 

گفتم خدایا این چیه تو خلق کردی 

ی آدم چقد میتونه نقش بازی کنه 

خدا سرش میاره اونوقت تو هم عین خیالت نباشه و بشین با بچت عشق کن و بی تفاوت از کنار مریضیا و درد و مر ...

چی بگم من ی آدم احق سادم 

سریع گولشو میخورم 

دل خودم سادس دلم سریع میسوزه براش 

ولی دیگه دارم از سنگش میکنم 

2706