2733
2734
عنوان

خالم فوت شده میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1357 بازدید | 63 پست

الهی 😔😔😔😔😔 خدا رحمتش کنه عزیزم بهشت از از آنشون باشه 😔😔😔😔

من خواهرم فوت کرد همسرم تا الان مشکی تنشه و لباس سیاهشو در نیاورده 😔😔😔😔 من هم همین‌طور 

اصلا کاری بکارش نداشته باش فقط با خونسردی بگو ببخشید عزیزم اما حالم اصلا خوب نیست ک بخوام خودم رو جمع و جور کنم به کمکت احتیاج دارم تا بتونم دوباره سر پا بشم همه حرفات رو سعی کن با مظلومیت خاصی بگی عزیزم انشاالله ک درست میشه 🖤🖤

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم 😍 مرد من تو بهترین و خوش اخلاق ترین و مهربان ترین مردی هستی که تا کنون دیده ام عاشقتم زیبای من                 👩‍❤️‍💋‍👨 تو مرا جان و جهانی حضرت یااار 👩‍❤️‍💋‍👨 برای شادی روح خواهر عزیزم صلوات میفرستی 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم خودم همینطوره برا غریبه ها و فک فامیل خودش جونش درمیاد 

بله کاملا درک میکنم چی میگی شوهر منم همینجوره

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
درک نمیکنه 😔 بی احترامی هم میکنه

تسلیت میگم بهت عزیزم

ب نظرم وقتی بی احترامی میکنه خیلی مودب جوابشو بده تا خجالت بکشه

فعلا هم جوابشو نده تا بیاد دلجویی.بگو تو نزدیگترین شخص تو زندگیمی انتظار درک کردن و دلجویی داشتم نه اینکه بدتر ناراحتیمو اضافه کنی

2731
شاید سر چیز دگ ای بود  من بودم باهاش حرف میزدم دلیل میخواستم.. شاید همیشه ناراحتین یا اونجا رف ...

ن اتفاقا من همیشه شادم 

ولی کافیه یذره ناراحت باشم فحشم میده 

ولی خودش مادرش هر روز دروغکی زنگ میزنه دستم درد میکنه پام درد میکنه اونوقت شوهرم زندگیمو جهنم میکنه ک مادرم دستش درد میکنه 

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین
ن اتفاقا من همیشه شادم  ولی کافیه یذره ناراحت باشم فحشم میده  ولی خودش مادرش هر روز دروغ ...

گلم همسرت هم  خودخواهه هم حسود ....فکر نکن درک نمیکنن یا نمیفهمنن خیلی خوب هم میفهمن ولی گمون میکنن همسرشون فقط باید برا اونها به زحمت یا ناراحتی بیفته

تو هم گلم کوتاه نیا رفتار زشتش را بروش بیار 

الهی 😔😔😔😔😔 خدا رحمتش کنه عزیزم بهشت از از آنشون باشه 😔😔😔😔 من خواهرم فوت کرد همسرم تا الان ...

بخدا خیلی پست تر از این حرفاست 

اصلا آدم نیست ک بخوام با ادب باهاش حرف بزنم 

2738
ن اتفاقا من همیشه شادم  ولی کافیه یذره ناراحت باشم فحشم میده  ولی خودش مادرش هر روز دروغ ...

وای چرا اینقدر مردا بی درک شدن 

باهاش جدی صحبت کن

برقصان زندگی را به ساز خودت🌼
گلم همسرت هم  خودخواهه هم حسود ....فکر نکن درک نمیکنن یا نمیفهمنن خیلی خوب هم میفهمن ولی گمون م ...

حالم ازش بهم میخوره حتی خوشحال شد ک مادرم ناراحته 

جلو روشون حیا نمیکرد همه فهمیدن ک خوشحاله 

دلم میخواست همون لحظه جونشو بگیرم 

بخدا خیلی پست تر از این حرفاست  اصلا آدم نیست ک بخوام با ادب باهاش حرف بزنم

اصلا به بی ادب بودن و پست بودنش کاری نداریم عزیزم 

تو سعی کن ک بخوای رامش کنی و مطمن باش میشه مهم اینه خسته نشی و نا امید 

ادامه بده از همین امروز اصلا هم سعی نکن ک بخوای بفهمه رفتار هاتو خودش به مرور میفهمتت شاید خیلی سخت باشه اما باید درستش کنی تو لایق  بهترین هایی عزیزم 

فقط مظلومیت نه قد و مغرور بودن 

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم 😍 مرد من تو بهترین و خوش اخلاق ترین و مهربان ترین مردی هستی که تا کنون دیده ام عاشقتم زیبای من                 👩‍❤️‍💋‍👨 تو مرا جان و جهانی حضرت یااار 👩‍❤️‍💋‍👨 برای شادی روح خواهر عزیزم صلوات میفرستی 🙏
وای چرا اینقدر مردا بی درک شدن  باهاش جدی صحبت کن

چی بهش بگم آخه ؟

با ی بچه شش ماهه تو دستم کلی صداشو برد بالا یکی زد تو سرم 

بچه بغلم بودسرم خورد ب سر بچه کلی گریه کرد بچم 

عین خیالش نبود بگه دیوونه میشه بچه 😔

حالم ازش بهم میخوره حتی خوشحال شد ک مادرم ناراحته  جلو روشون حیا نمیکرد همه فهمیدن ک خوشحاله&n ...

ن دیگه به این کارهاش کار نداشته باش ولی بگو من حق دارم برا خالم سوگواری کنم و رفتارت بسیار زشت بود و برات جبران میکنم..... بگی جبران میکنم اونقدر میسوزه که بعید نیست پرخاشگری بکنه میخوام بگم تا این حد خودخواهن و خوب میدونن رفتارشون زشته ولی انجانش میدن  و اگر حال و حوصله دعوا نداری بهتره نگی جبران میکنم  ....

چی بهش بگم آخه ؟   با ی بچه شش ماهه تو دستم کلی صداشو برد بالا یکی زد تو سرم  بچه بغلم ...

عزیزم خدا صبرت بده گلم و خدا خودش تلافی کنه بزودی 

2706